Razer Barracuda X (2022) aldıktan sonra yapılması gerekenler

Hocam merhaba biraz süre sonra tekrardan hortlatıyorum da almayı düşünüyorum kulaklığın üstün de ki ped için sıkıntı yaşadınız mı ya da 1 sene olacak rahatsız olduğunuz bir konu var mı? @217099 @NameDeli

Vallahi hocam hala kullanmaktayim pedlerle alakali hiç sorunum yok sadece bu zamanlarda spora gitmeye başladım malum kulaklığı da kullanıyorum. Çok terleme oldugu için pedler biraz kokuyor ama ıslak mendille filan silince koku gidiyor silincede gitmesse 1-2 saate gidiyor. Oyun oynarkenki masa basi terlemede hiç koku olmadi sadece sporda oldu o kadar. Tabii ki de bazi yazilimsal sorunlar oldu ama destek ile hemen iletisime geçerek çözdüm destek bayağı ilgiliydi Razer'in desteği. Bir de kulakligi alacaksaniz THX almanizi tavsiye ederim.

Vallahi hocam hala kullanmaktayim pedlerle alakali hiç sorunum yok sadece bu zamanlarda spora gitmeye başladım malum kulaklığı da kullanıyorum. Çok terleme oldugu için pedler biraz kokuyor ama ıslak mendille filan silince koku gidiyor silincede gitmesse 1-2 saate gidiyor. Oyun oynarkenki masa basi terlemede hiç koku olmadi sadece sporda oldu o kadar. Tabii ki de bazi yazilimsal sorunlar oldu ama destek ile hemen iletisime geçerek çözdüm destek bayağı ilgiliydi Razer'in desteği. Bir de kulakligi alacaksaniz THX almanizi tavsiye ederim.

Hocam dışarıya ses veriyor mu o da benim icin önemli sınıfta olsun kütüphane de olsun otobüste olsun Full ses bir şey dinlerken dışarıya gitmesini istemem bir de bazıların da gıcırtı oluyormuş ve kulaklık ara sıra kendini kapatıyormuş + dip ses oluyormuş kulaklıktan sesi fulleyince cızırtı sesi geliyormuş.

Hocam dışarıya ses veriyor mu o da benim icin önemli sınıfta olsun kütüphane de olsun otobüste olsun Full ses bir şey dinlerken dışarıya gitmesini istemem bir de bazıların da gıcırtı oluyormuş ve kulaklık ara sıra kendini kapatıyormuş + dip ses oluyormuş kulaklıktan sesi fulleyince cızırtı sesi geliyormuş.

Hocam dışarıya ses vermiyor ( kulakliğin arkasindaki sesi fullemediniz sürece genelde ortada kullanıyorum zaten Full'de kullanirsaniz kulağiniz dayanmaz). Full sese alinca bende PC de oluyor cızırtı o da PC'deki anakartimdan dolayi düşnüyorum çunkü telefonumda yapinca olmuyor. Ara sıra kendini kapatması bende olmadi Low batteri Low battery filan deyip biraz sonra kapatiyor o kadar. Kütüphanede otobüste filan rahatça kullanabilirsiniz.

Dip Ses yok gibi birşey, dışarı ses vermemesi için %50 ve üzeri ses seviyesini artırmamak lazım. Diğer türlü %70'üzeri yanınızda oturan net bir şekilde dinlediğinizi duyabilecek %100 den bahsetmiyorum bile.

Dip ses yok gibi bir şey, dışarı ses vermemesi için %50 ve üzeri ses seviyesini artırmamak lazım. Diğer türlü %70'üzeri yanınızda oturan net bir şekilde dinlediğinizi duyabilecek %100'den bahsetmiyorum bile.

Vallahi hocam sağ olun deneyimleme fırsatım oldu arkadaşta varmış görünüş olarak mükemmel rahatlık olarak falan 10/10 ama dışarıya acayip ses veriyor ve dip ses sorunu var çok araştırmaktan sıkıldım ve gidip bir anda Cloud 3 aldım.

Arkadaşlar birde bu cihazın dongle ile telefon performansı hakkında bilgi verebilir misiniz. Gecikme olsun, ses seviyesi olsun, mobil oyunlarda ses kasma, yön, netlik vb. Durumlarda nasıl performans veriyor, deneyen arkadaşlar var mı?

Arkadaşlar birde bu cihazın dongle ile telefon performansı hakkında bilgi verebilir misiniz. Gecikme olsun, ses seviyesi olsun, mobil oyunlarda ses kasma, yön, netlik vb. Durumlarda nasıl performans veriyor, deneyen arkadaşlar var mı?
Ses gecikmesi yapmıyor, alıcı ile kullanıldığında, bluetoothta gecikme var. Özellikle bilgisayara bluetooth ile bağlandığında.
Ama şöyle birşey var aux ile bağlayınca ses seviyesi ve kalitesi daha bir hale geliyor.

2022 olan modelini kullanıyorum soruların varsa sorabilirsin zevkle cevaplarım.
Hocam kulaklığı bende almayı düşünüyorum öncelikle dönüştürücü ile tam performans kullanabilirmiyim.Kullanabilirsem bana link falan bırakabilir misiniz? İkinci olarak THX spatiel audio yu nereden alabilirim.

Geri
Yukarı