Çözüldü Razer Barracuda X 7.1 nasıl aktif edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Razer Barracuda X modelini aldım ancak forumda bazı yerlerde gördüğüm kadarıyla 7.1 ve THX gibi bir şeyler varmış bunlar tam olarak nedir? Valo vs. için kullanacağım için 7.1'i nasıl aktif edebilirim? Ayrıca şarj vs. görmek için hangi programı yüklemem gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Bunu indir.
Sonra kutudan sana bir kart gelecek teşekkür kartı benzeri bir şey çıkacak onun üstünde gri bir kısım var yavaşça parayla kazın oradan çıkan kodu uygulamaya gir.
Kart böyle.

dwmq37n4q5f61.jpg

İnternetten referans olarak attım size.
Hocam kutu içeriğimden böyle bir kart çıkmadı. İnternetten kutu açılışı videolarına baktım onlardan da çıkmıyor emin misiniz?

@WTC @Rezerve6 hocam sizin bilginiz var mıdır?
Ben de kutudan parayla kazıdığım bir kart çıktığını hatırlamıyorum. İndirim olduğu için THX'i parayla almıştım. O zaman %20 gibi bir indirim vardı. Kulaklığı aldığımıza dair fatura göndermek yetiyordu. Mail olarak kod gönderiliyordu ve işlemleri o kodla yapıyorduk. Ama dediğim gibi kart çıktığını hatırlamıyorum. Çıktıysa bile kazımalık bir kart olmadığına eminim.

Ben de kutudan parayla kazıdığım bir kart çıktığını hatırlamıyorum. İndirim olduğu için THX'i parayla almıştım. O zaman %20 gibi bir indirim vardı. Kulaklığı aldığımıza dair fatura göndermek yetiyordu. Mail olarak kod gönderiliyordu ve işlemleri o kodla yapıyorduk. Ama dediğim gibi kart çıktığını hatırlamıyorum. Çıktıysa bile kazımalık bir kart olmadığına eminim.
Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın @Hesef. Bende de kart çıkmamıştı, elimdeki BlackShark V2 ile karıştırdım 😬 @WTC sizin mesajınızı görünce Barracuda X olduğunu gördüm 😅

Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın @Hesef. Bende de kart çıkmamıştı, elimdeki BlackShark V2 ile karıştırdım 😬 @WTC sizin mesajınızı görünce Barracuda X olduğunu gördüm 😅
Aslında ben de BlackShark V2 için soruluyor sanmıştım başta. Ama başlığı kontrol edince Barracuda X olduğunu teyit ettim. Hatta acaba kutudan kart çıkıyor muydu? diye sorguladım. Ama kazımalık kart çıkmadığını çok iyi hatırlıyorum :D

@Hesef artı eksi yönlerini söylebilir misiniz eğer keşfettiyseniz.
Bu 7.1 aktif etme muhabbeti ve şarjının kaç kaldığını görememek tek eksisi bence. Artı yönü fiyatı, kutu içeriği(gerçekten premium ürün kutusu gibi), çoklu platform desteği(nintendom dahil:)), uzun pil ömrü. Tasarım olarak zevk meselesi ancak bence oldukça sadece ve şık, dışarıda müzik kulaklığı olarak taksan sırıtmaz. Padleri deri yerine sünger bu aylarda çok iyi bir artı. Tak-çıkar mikrafon. Ses kalitesi olarak çok bilinçli bir kullanıcı değilim, daha önce corsair void pro ve hs70 kullandım onlara göre bir eksikliğini hissetmedim diyebilirim. Aklıma gelenleri yazdım yine merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

@Hesef teşekkür ederim bana bunun yerine yine Razer'ın Razer BlackShark V2 USB Mic Enhancer 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri bu modelini önerdiler sence hangisini tercih etmeliyim ses kalite farkı var diyorlar e doğal haliyle ama bence Wireless özgürlük olabilir hele ki kulaklık için en basit örneği içeriye gidip sul aacağın zaman tak çıkar yapmak zorunda kalmıyorsun benim için oyun performansı ve mikrofonu önemli sesimi karşıya güzel versin iyi ses kasayım ki zaten e sporcu vs de değilim iyi ses kassam yeterli olacaktır.

@Hesef teşekkür ederim bana bunun yerine yine Razer'ın Razer BlackShark V2 USB Mic Enhancer 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri bu modelini önerdiler sence hangisini tercih etmeliyim ses kalite farkı var diyorlar e doğal haliyle ama bence Wireless özgürlük olabilir hele ki kulaklık için en basit örneği içeriye gidip sul aacağın zaman tak çıkar yapmak zorunda kalmıyorsun benim için oyun performansı ve mikrofonu önemli sesimi karşıya güzel versin iyi ses kasayım ki zaten e sporcu vs de değilim iyi ses kassam yeterli olacaktır.
Hocam neyin ne olduğunun farkındasınız o yüzden açıklama yapmayacağım. İki kulaklıkta sizi memnun edeceği için wireless özgürlüğü için ben barracudayı tercih ederim. Biraz daha iyi ses kalitesi çok fark yaratmaz ancak kablosuz olması çok fark yaratır. Şahsen ben mouseda da basilisk x kullanıyorum, bu ikiliden sonra hayatta kabloluya dönmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı