Razer BlackShark V2 ürün kodu karmaşası

free4zone

Kilopat
Daha fazla  
Selam, 1000TL civarı kulaklık arayışım içerisinde https://www.amazon.com.tr/dp/B089SSH6L6?th=1 bu ürünü buldum. Aynı ürün Türkiye içerisinde 2500TL civarlarında geziyor. Aynı şekilde Trendyol üzerinde de RAZER Blackshark V2 Usb Enhancer 7.1 Surround Gaming Kulaklık Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu ürün satılıyor. Yalnız ürün kodlarına baktığımızda RZ04-03240100-R3M1 olarak geçiyor. Bu ürün kodunu arattığımda ise Razer BlackShark V2X versiyonu olarak görülüyor ancak her iki sitede de kontrol ettiğimde ses kartı da geliyor. Etrafımda Razer kullanan olmadığı için ve araştırdığımda bulamadığım için konuyu açmak durumunda kaldım. Amazon'daki ürünü aldığımda bana hangi ürün gelmiş olacak?

Amazon'daki ürünü alırsan BlackShark V2 USB versiyonu gelecek X değil ürün kodu Almanya'dan geliyor diye farklı olabilir ama Amazon da X ibaresi yok normal versiyon gelir yani X gelse bile kolayca iade edebilirsin.

Amazon'daki ürünü alırsan BlackShark V2 USB versiyonu gelecek X değil ürün kodu Almanya'dan geliyor diye farklı olabilir ama Amazon da X ibaresi yok normal versiyon gelir yani X gelse bile kolayca iade edebilirsin.
Amazondaki resimlere bakacak olursak deri kulak padleri geliyor. Bu da herhalde v2x de mevcut. Anladığım kadarıyla v2x + usb olarak gönderilecek kutu içeriği.

1240 liraya almıştım kulaklığı en son 1400 civarıydı 2 bin üstüne çıkmış Aman Allahım.

Yeni konular

Geri
Yukarı