Razer blackshark V2 + USB vs Cooler Master MH752 vs HyperX Alpha

Bütçe
900
Öyle olur sanırım. Ama ürünü direkt servis raporu için yetkili servise yollacaklarmış. Eğer Razer'a bakan firma elinde varsa değişim olacakmış. Öyle dediler. Hızlı olsun ne olacaksa.
Zaten değişim olursa onu Arena Bilgisayar yapar resmi satıcı değil. Distribitörü o şu an. Razer ürünün seri numarasını aldınız mı oradan sorgularsınız ne durumda olduğunu.

Zaten değişim olursa onu Arena Bilgisayar yapar resmi satıcı değil. Distribitörü o şu an. Razer ürünün seri numarasını aldınız mı oradan sorgularsınız ne durumda olduğunu.
Elinde var seri numaraların hepsi. Değişim olduğu zaman garanti satış tarihinden itibaren devam edecek yani dimi ? yoksa sıfırdan mı başlar ?

Elinde var seri numaraların hepsi. Değişim olduğu zaman garanti satış tarihinden itibaren devam edecek yani dimi ? yoksa sıfırdan mı başlar ?
Onu bilmiyorum maalesef. Seri numaradan Arena Çerçeve sitesinden takip edebilirsin onlara ulaştığı zaman. Çünkü haber vermiyorlar çoğu zaman.

Öğrendiğim çok iyi oldu çok teşekkür ediyorum. Garanti konusunda rica edeceğim ama. 3-5 günde olsa ne olur ne olmaz :)

Hocam önerir misiniz Blackshark v2'yi
Oyunlarda ve yayın yaparken kullanmayı planlıyorum
Laptop kullanıyorum ve anakartım Monster Abra A5 v16.4 olarak geçiyor ses sistemi olarak Sound Blaster5 var diyor iyi mi kötü mü bilmiyorum

Laptop kullanıyorum ve anakartım Monster Abra A5 v16.4 olarak geçiyor ses sistemi olarak Sound Blaster5 var diyor iyi mi kötü mü bilmiyorum

Benim ürünüm arızalı çıktığı için iade oldu. Ama ürünü beğendim. Gayet ses kalitesi ve netliği vs güzeldi.

@Msevket44 @T129Atak bu kulaklığa sahipler. Yardımcı olurlar size

Gayet iyi alınabilir zaten ses kartlı kulaklık o yüzden anakartınızdaki ses kartından beslenmeyecektir. Mikrofon kalitesi gayet iyi dış sesi almıyor fakat biraz robotik bir sesi mevcut. Ben ses kalitesini beğendim. Oldukça nötr dengeli sese sahip müzik ve filmlerde zevk alırsınız. Daha yüksek bütçede G PRO X alabilirsiniz ama maksimum bütçeniz bu kulaklık kadarsa V2 iyi tercih olacaktır.
@sakaleite durum nedir hocam? İade çıkmış. Ne almayı planlıyorsunuz?

Gayet iyi alınabilir zaten ses kartlı kulaklık o yüzden anakartınızdaki ses kartından beslenmeyecektir. Mikrofon kalitesi gayet iyi dış sesi almıyor fakat biraz robotik bir sesi mevcut. Ben ses kalitesini beğendim. Oldukça nötr dengeli sese sahip müzik ve filmlerde zevk alırsınız. Daha yüksek bütçede G PRO X alabilirsiniz ama maksimum bütçeniz bu kulaklık kadarsa V2 iyi tercih olacaktır.
@sakaleite durum nedir hocam? İade çıkmış. Ne almayı planlıyorsunuz?

Hocam İtopya'da 886 TL uygun mudur alayım mı yoksa başka markalara mı yöneleyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı