Razer BlackShark V2 vs. HyperX Cloud 2

Machvins

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki kulaklık arasında kaldım. FPS oyunları için ses kasma konusunda ve en önemli olan konfor kısmında hangisi iyidir?
Sennheiser gsp 350 aldım kafa yapıma, kulaklık ufak geldi rahat edemedim. İadeside olmuyormuş elimde kaldı kullanmadığım kulaklık. İtopya'dan almıştım, Amazon bu durumda iade alıyor mu bununla ilgilide bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki Cloud 2 yeni üretilmiyor mu? İlk çıkış yılını baz almak yanlış olmaz mı, sonuçta sürekli aktif üretimi var evet ilk çıktığı donanıma göre üretiliyorsa problemde. V2 kaç yılında çıkan bir kulaklık? Gsp 350 çok güzel sesleri fakat hiç rahat gelmedi maalesef bana. Rahatlık konusunda nasıldır V2 güzel midir umarım oda ufak ve rahatsız edici gelmez.

Peki Cloud 2 yeni üretilmiyor mu? İlk çıkış yılını baz almak yanlış olmaz mı, sonuçta sürekli aktif üretimi var evet ilk çıktığı donanıma göre üretiliyorsa problemde. V2 kaç yılında çıkan bir kulaklık? Gsp 350 çok güzel sesleri fakat hiç rahat gelmedi maalesef bana. Rahatlık konusunda nasıldır V2 güzel midir umarım oda ufak ve rahatsız edici gelmez.
Hocam araştırmadığım için hala yeni üretim yapılıyor mu o konuda birşey diyemeyeceğim , ama mantıken baktığınızda sorunlarından arınmış yeni bir teknolojiyle üretilmiş kulaklık çıkarıyor olsalar aynı isimde çıkarıp satmazlar zaten yeni bir model olurdu ki hyperxin bu yeni modelleri mevcut. V2 30 temmuz 2020 de çıkış yaptı. Rahatlık konusunda kendi tecrübelerimce, kulaklık kumaş pedler kullanıyor. Bu sebeple terletme yapmıyor. Ben çok uzun süreler bilgisayar başında vakit geçiren biriyim kulaklık ile. Benim için çok rahat , herhangi bir sıkma, kulak ağrısı yaşamadım. Forum içerisinde v2 kullanıp incelemelerini yapan arkadaşlarda var o konularada göz atabilirsiniz. Kıyaslama içerisinde başka kulaklıklar olsa farklı yorumlamalar yapılabilir, fakat hyper x cloud 2 ile kıyaslama yapılacak bir kulaklık olduğunu düşünmüyorum. Eğer alma taraftarı iseniz elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim, lakin kulaklığı ben bu sene içerisinde 1150 tlye almış iken, şuan en ucuz 1549 lira gözüküyor. Fiyat daha da artacaktır ve bu artışta malesef bu kulaklığı o paraya alınmayacak ürün haline sokacaktır. Bahsettiğiniz hyper x cloud 2 ise ben bu kulaklığı alırken 850 tl civarından satılıyordu, şuan 1200 dayanmış, zaten kesinlikle alınmaz dememin en büyük sebebi de bu.

Hocam araştırmadığım için hala yeni üretim yapılıyor mu o konuda bir şey diyemeyeceğim, ama mantıken baktığınızda sorunlarından arınmış yeni bir teknolojiyle üretilmiş kulaklık çıkarıyor olsalar aynı isimde çıkarıp satmazlar zaten yeni bir model olurdu ki HyperX'in bu yeni modelleri mevcut. V2 30 Temmuz 2020 de çıkış yaptı. Rahatlık konusunda kendi tecrübelerimce, kulaklık kumaş pedler kullanıyor. Bu sebeple terletme yapmıyor. Ben çok uzun süreler bilgisayar başında vakit geçiren biriyim kulaklık ile. Benim için çok rahat, herhangi bir sıkma, kulak ağrısı yaşamadım. Forum içerisinde V2 kullanıp incelemelerini yapan arkadaşlarda var o konularada göz atabilirsiniz. Kıyaslama içerisinde başka kulaklıklar olsa farklı yorumlamalar yapılabilir, fakat HyperX Cloud 2 ile kıyaslama yapılacak bir kulaklık olduğunu düşünmüyorum. Eğer alma taraftarı iseniz elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim, lakin kulaklığı ben bu sene içerisinde 1150 TL'ye almış iken, şu an en ucuz 1549 lira gözüküyor. Fiyat daha da artacaktır ve bu artışta maalesef bu kulaklığı o paraya alınmayacak ürün haline sokacaktır. Bahsettiğiniz HyperX Cloud 2 ise ben bu kulaklığı alırken 850 TL civarından satılıyordu, şu an 1200 dayanmış, zaten kesinlikle alınmaz dememin en büyük sebebi de bu.

Tamamdır teşekkür ederim. Detaylı açıklamanız için Amazon'dan almayı düşünüyorum fakat 2 tane farklı modeli var v2'nin hangisini almalıyım? Bu ikisi arasında hangisi daha iyi ve benim bildiğim BlackShark V2 X ve V2 modeli var ben USB V2 ses kartlı olanı üst modelini almak istiyorum.

Blackshark V2 + USB Mic Enhancer

Razer BlackShark V2 USB Ses Kartlı Kablolu Çoklu Platform E-Spor Kulaklık, Özel Sürüm

Tamamdır teşekkür ederim. Detaylı açıklamanız için Amazon'dan almayı düşünüyorum fakat 2 tane farklı modeli var v2'nin hangisini almalıyım? Bu ikisi arasında hangisi daha iyi ve benim bildiğim BlackShark V2 X ve V2 modeli var ben USB V2 ses kartlı olanı üst modelini almak istiyorum.

Razer BlackShark V2 USB Ses Kartlı Kablolu Çoklu Platform E-Spor Kulaklık, Özel Sürüm

Ses kartlıyı alın hocam yani V2 arada ki fiyat farkına kesinlikle değer.

V2 olanı almalısınız. V2 x modeli ses kartsız geliyor, bazı ek özellikleri de yok. Mikrofonunu çıkarılabilir olmaması, uygulama üzerinden ayrıntılı ses ayarları yapamamanız gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı