Razer BlackShark V2 X alınır mı?

MaxCaulfield

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kulaklık Hepsiburada'da 939TL. Sizce alınır mı? Bu fiyata daha iyisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyat icin en iyilerinden. Alinir, ama kim almali? Anakartinin ses yongasi iyi olanlar almali. Yoksa kotu bir deneyim olabilir ses kalitesi, ses yuksekligi, ses kasma acisindan. Anakartinizin ses yongasini arastirip eger iyiyse alin.

O fiyat icin en iyilerinden. Alinir, ama kim almali? Anakartinin ses yongasi iyi olanlar almali. Yoksa kotu bir deneyim olabilir ses kalitesi, ses yuksekligi, ses kasma acisindan. Anakartinizin ses yongasini arastirip eger iyiyse alin.
Anakartın ses kartı kötü olsa dahi alınır bu fiyata, fiyatı gerçekten çok uygun. Harici olarak ses kartı alınabilir, çok büyük masraf çıkarmaz.

Anakartın ses kartı kötü olsa dahi alınır bu fiyata, fiyatı gerçekten çok uygun. Harici olarak ses kartı alınabilir, çok büyük masraf çıkarmaz.

Harici ses kartlarinin ucuz olanlari da is gormez. Anakartinin ses yongasi kotuyse asla almamali. Kotu veya iyiden kastim anakartinin ses yongasinin ozellikleri kulakligin ses ozelliklerini beslemeli.

Arkadaşlar bu kulaklık Hepsiburada'da 939TL. Sizce alınır mı? Bu fiyata daha iyisi var mı?

Olacağını sanmıyorum bir aralar bu kulaklığın fiyatlarına yakındı Arctics 1 ama ondan da daha iyi bu kulaklık 6 aydır kullanıyorum çok hafif ve rahat ses seviyesi yeterli eksileride kulakların değdiği kısım kumaş tek hemen hemen çoğu yeri suni deri birkaç sene sonra soyulabilir jak girişi var kulaklıkta USB yok içindeki çoklayıcı jak ile bağlıyorsunuz bilgisayara mikrofonda biraz dip ses var ama bu dip sesede içinden çıkana çoklayıcı kablo sebep oluyor diyorlar değişebilirsin istersen bazı kişilerde hiç dip seste olmuyormuş o kablo biraz şans işi benimkinde de biraz dip ses var ama Discord'daki gürültü engelleme işimi görüyor sorun değil benim için mikrofonu çıkarılabilir mikrofon değil bunların dışında harika bir kulaklık sesi harika veriyor terletmiyor baş ağrısı yapmıyor. Nays'la alırsan daha da uyguna getirebilirsin kulaklığı 600/100 kuponu vardı bir de Hepsiburada'da sanırım ona da bir göz at istersen. Bu fiyata kesinlikle alınır güzel zamana denk getirmişsin almayı baya bir indirim kullanabilirsin.

Harici ses kartlarinin ucuz olanlari da is gormez. Anakartinin ses yongasi kotuyse asla almamali. Kotu veya iyiden kastim anakartinin ses yongasinin ozellikleri kulakligin ses ozelliklerini beslemeli.
Çok büyük masraf çıkarmaz derken 50 liralık dandik ses kartlarından bahsetmiyorum tabii ki :) Zaten yakın bütçede kulaklık yok denilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı