Razer BlackShark V2 X kafayı sıkması

• Konuyu başlatan Stery
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 843

Stery

Kilopat
Daha fazla  
Kulaklığı yeni aldım kafamı sıkıyor zamanla geçer mi yoksa böyle mi kalır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gece kulaklığı bir yere açık bir şekilde koy, sandalyenin kafası olabilir, arasına mouse u falan sıkıştırabilirsin.

Hocam sizde v2 vardı sanırım, sizinki kumaş benimki deri fark eder mi sizce ?
Kumaş her zaman daha iyidir az terlettiğinden fakat tamamı deri değil yan ve iç kısımlar deri, kulağa temas edecek ön yüzey kısmı kumaşımsı bir malzemeden yapılmış, daha önce Kraken TE modeli kullanmıştım o da böyleydi, deriye göre daha kullanışlı ve daha az terletiyor.

Kumaş her zaman daha iyidir az terlettiğinden fakat tamamı deri değil yan ve iç kısımlar deri, kulağa temas edecek ön yüzey kısmı kumaşımsı bir malzemeden yapılmış, daha önce Kraken TE modeli kullanmıştım o da böyleydi, deriye göre daha kullanışlı ve daha az terletiyor.
TE mi blackshark mi daha iyi sizce?

TE ses kartlı olsa da V2X bence ses anlamında daha dengelidir. V2X kullanmadım ama V2'ye yakın olduğunu varsayarak V2X öneririm, bana göre en büyük eksisi mikrofonun çıkarılamıyor oluşu.
Tabi kablonun örgü olmaması ve 7.1 in sadece Windows 10 da desteklenmesi de bu eksiklere yazılabilir. Malum yarın bir gün Windows 11 mecburi güncelleme isterse PC 7.1 iptal olmuş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı