Razer BlackShark V2 X veya Corsair Void Elite Surround

Bütçe
700

ephy361

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iki ürün de 1 yıl garantisi olan 2. el kutulu, faturalı ve garantili ürünlerdir, ikisi arasından bir seçim yapmam lazım.
Laptop kullanıyorum, o yüzden ses kartı daha çok lazım olabilir diye düşünüyorum.
Corsair olan 220TL daha pahalı oluyor, fiyat farkı çok önemli değil fakat önemli olan benim için oyundan ziyade genel kullanımdaki ses performansı. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun bir süre Corsair Void Elite Wireless modelini kullandım, o rahatlığı hiçbir modelde bulamamıştım Corsair'i öneririm.

Uzun bir süre Corsair Void Elite Wireless modelini kullandım, o rahatlığı hiçbir modelde bulamamıştım Corsair'i öneririm.

Cevabınız için teşekkürler hocam, yalan olmasın benim içimden de Corsair geçiyor ama Razer'ın ismi çoğu yerde çok pozitif geçiyordu ondan sormam gerektiğini düşünmüştüm.

Cevabınız için teşekkürler hocam, yalan olmasın benim içimden de Corsair geçiyor ama Razer'ın ismi çoğu yerde çok pozitif geçiyordu ondan sormam gerektiğini düşünmüştüm.
Rica ederim ne demek, Razer eski ve Türkiye'de gereksiz abartılan bir marka, insanlar gidip düz membran klavyeye razer logosu var diye 600-700 lira veriyor hiç mantıklı değil. Tabii ki bu iyi ürünleri yok demek değil benim kullanım tercihlerime göre mouse konusunda favorim Razer mesela.

Rica ederim ne demek, Razer eski ve Türkiye'de gereksiz abartılan bir marka, insanlar gidip düz membran klavyeye Razer logosu var diye 600-700 lira veriyor hiç mantıklı değil. Tabii ki bu iyi ürünleri yok demek değil benim kullanım tercihlerime göre mouse konusunda favorim Razer mesela.

Razer'in mouselerini ben de çok severim, klavyelerinin overrated olduğunu düşünüyorum (her ne kadar şu an Razer Huntsman Elite kullansam da) ve kulaklıklarının kalitesi pek kötü olmuyor, ondan Corsair ne kadar içime daha çok sinse de çekinmeme neden oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı