Corsair Void Elite Surround vs Logitech G432 vs Razer BlackShark V2 X

MoltenSheel

Centipat
Herkese selam uzun araştırmalar sonucu rtings diye bir site buldum bayağı ayrıntılı testler yapıyorlar bu sitede iyiden kötüye doğruya sıralarsak G432 en iyisi ama ben bir türlü ısınamadım (ucuz kulaklıklar arasında)2. sırada Void Elite (Surround versiyon değil) arasındaki fark 20HZ-30KHz USB versiyon 20HZ-20KHz 3. sırada Razer BlackShark V2 X geliyor benim tercihim Void oldu bunun başlıca sebebi anakartımın ses chip 2011 çıkmış olması (Realtek ALC892) belli ki çok eski BlackShark V2 X besleyebilecegini sanmıyorum + olarak Void Elite Surround harici ses kartı veriliyor bunu başka kulaklıklarda kullanabiliyor muyuz bilmiyorum ama sanırım kullanabiliyoruz emin değilim Void Elite Surround çoğu incelemede çok rahat ve terletmediği söyleniyor + yazılım desteği var Razer 2X yazılımı için para istiyor sadece 7.1 kullanmanıza izin veriyor THX yazılımı kullandırtmıyor ama Corsair öyle değil ürün elime ulaştığı zaman fikirlerimi buraya ekleyeceğim.

Herkese tekrar selam Void Pro aldım 2 gün kullandım iade işlemlerini başlattım geri veriyorum bu kadar sesin kötü olacagını tahmin edemezdim açıkçası sonra araştırırken bunu gördüm aldım ve gayet memnunum tavsiye ederim KZ ZSN PRO X Kulak İçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe frekans tepki aralığı: 7-40KHz - duyarlılık: 112dB.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı