Razer Blackshark V2 X vs. Blackshark V2

Anakart'ların standart Realtek yazılımlarından pek bir şey beklemeyin 3.5 MM jacklı kulaklık kullanılacaksa. MSI'ın Nahimic, Asus'un Sonic Studio, Gigabyte'ın Creative Cinema yazılımları ile tam verim alabilirsiniz anakartın ses kartından. Bu tarz programlar her anakart modelinde yok. Desteklemediği halde kurmaya çalışırsanız izin verilmiyor kurulum aşamasında.
En garanti yol yazılımında EQ ayarı, sanal surround ayarı gibi ince ayarları bulunan USB kulaklık kullanmak.
Anakartım Nahimic 3 destekli ve 3.5 MM jacklı Hyperx Cloud 1 kullandım. Nahimic 3'te birsürü ince ayar olmsına rağmen EQ ayarı yoktu. Alacağınız kulaklığın inceleme videolarına dikkat edin. Bunun gibi basit ama olmazsa olmaz ayarlar olmayabiliyor.

Benim anlamadığım Kraken TE modelinde THX ücretsiz, V2 modelinde de ücretsizmiş sanırsam. Bu THX hangi Razer kulaklık için paralı?

Bu arada sonradan pişman olmamak için V2 almaya karar verdim.
THX ses kartı olmayan hepsinde paralı ki sadece Razer olmasına gerek yok herhangi bir kulaklık için de paralı internetten programı indirip deneme sürümü kullanabiliyorsunuz. Ses kartında böyle bir şey yok tabi son 2 senedir çıkan kulaklıklar için geçerli çok daha öncekiler THX dahil değildi. TE, Blackshark V2 ve V2 PRO, Nari, Kraken Ultimate gibi serilerinde dahili geliyor.

THX ses kartı olmayan hepsinde paralı ki sadece Razer olmasına gerek yok herhangi bir kulaklık için de paralı internetten programı indirip deneme sürümü kullanabiliyorsunuz. Ses kartında böyle bir şey yok tabi son 2 senedir çıkan kulaklıklar için geçerli çok daha öncekiler THX dahil değildi. TE, Blackshark V2 ve V2 PRO, Nari, Kraken Ultimate gibi serilerinde dahili geliyor.
Kardeş selam bu hafta içinde v2 almak istiyorum fakat kafam çok karıştı şimdi thx paralı mı değil mi bide ekstradan brn pek 7.1 kullanmayı sevmiyorum yazılım üzerinden 7.1 kapatılıyor mu

V2'da paralı değil. Birkaç Türkçe inceleme mevcut. Orada da gösteriliyor yazılımı. THX modlar filan hep vardı incelenin birinde. Geçerli zamana ayarlı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeş selam bu hafta içinde v2 almak istiyorum fakat kafam çok karıştı şimdi thx paralı mı değil mi bide ekstradan brn pek 7.1 kullanmayı sevmiyorum yazılım üzerinden 7.1 kapatılıyor mu
V2 modeli THX dahil geliyor. Bahsedilen gelmeyen modeli V2X modeli. İsimlendirme yüzünden milletimiz çok karıştırıyor bunları. Evet yazılım üzerinden kapatabiliyorsunuz inceleme de gösterenler var.

V2 modeli THX dahil geliyor. Bahsedilen gelmeyen modeli V2X modeli. İsimlendirme yüzünden milletimiz çok karıştırıyor bunları. Evet yazılım üzerinden kapatabiliyorsunuz inceleme de gösterenler var.

Bu hafta alacaktım fiyatı 930 indirimli fiyatıydı bugün indirimi bitmiş mail attım belki bir şeyyler yaparlar alacağım :)
V2 modeli oyuncu mağazasında 880 TL bilgin olsun ben oradan dün aldım bekliyorum
O nedir tam olarak
V2 modeli oyuncu mağazasında 880 TL bilgin olsun ben oradan dün aldım bekliyorum
Sayfa güvenilir mi acaba yarın alacağım öyle ise ve cidden önerir misiniz Razer takımı tamamlamak istiyorum bide taşıma kılıfı çıktı mı içinden

Bu hafta alacaktım fiyatı 930 indirimli fiyatıydı bugün indirimi bitmiş mail attım belki bir şeyyler yaparlar alacağım :)

O nedir tam olarak

Sayfa güvenilir mi acaba yarın alacağım öyle ise ve cidden önerir misiniz Razer takımı tamamlamak istiyorum bir de taşıma kılıfı çıktı mı içinden

İlk alışverişim olacak benim de mağazayı Twitch de takip ettiğim birinden doğru biliyorum ben kaç aydır araştırıyorum buna karar kıldım

Geri
Yukarı