Razer BlackShark V2 X vs Razer BlackShark V2

@moon_knight %100 garanti veriyorum ki sorun çıkarırlar, üründe sorun çıksa da iade değil servise yollayıp değişim olabilir. THH yoluyla iade edebilirsiniz ancak. TR'de Amazon harici, kulaklıklarda iade alan site yok gibi bir şey. Genelde hijyenik olduğu için iade almıyorlar ve diğer normal teknoloji ürünleri de zorla terle iade edebilen var.

@moon_knight %100 garanti veriyorum ki sorun çıkarırlar, üründe sorun çıksa da iade değil servise yollayıp değişim olabilir. THH yoluyla iade edebilirsiniz ancak. TR'de Amazon harici, kulaklıklarda iade alan site yok gibi bir şey. Genelde hijyenik olduğu için iade almıyorlar ve diğer normal teknoloji ürünleri de zorla terle iade edebilen var.
Amazonda da 1039 liraydı yanılmıyorsam. O yüzden itopyaya bakmıştım.

V2 X anakartın ses yongası iyi ise kutu içeriğinde kod çıkıyor, Razer'ın THX yazılımıyla bayağı iyi ses farkı olduğunu söyleyen var.

V2 X anakartın ses yongası iyi ise kutu içeriğinde kod çıkıyor, Razer'ın THX yazılımıyla bayağı iyi ses farkı olduğunu söyleyen var.
Hocam itopyadan V2 X sipariş geçiyim diyorum ya, gerçekten o bütçeye çıkacak param şu anda yok alım-satım yapıyorum ve öğrenciyim ondan zor benim için. Genelde insanlar beğenmiş zaten de yine de insan tereddüt ediyor.

Arkadaşlar aklıma bir şey geldi. Sırf meraktan soruyorum; bende g432 kulaklık var ve yanında ses kartı var ve portable bir ürün yani başka kulaklıklarda takılıyor. Ben v2 x e bunun ses kartını bağlasam nolur :D

Son düzenleme:
Bendeki V2x'miş bu arada. yine de öneririm al güzel kulaklık.
Alacağım fakat site. İşleminiz onaylanmıyor diyip engelliyor almamı anlamadım

1676357639757.png

Hadi bakalım artık.

Son düzenleme:
Hocam memnun musunuz kulaklıktan yoksa pişmanmısınız
Memnum kaldım valla bir sorun yaşamadım arkadaşlarım Discord'da mikrafonu da çok sevdiklerini söylediler. Ses kasma olarakta gerçekten kaliteli THX Spitial alırsanız da ses kalitesi bir hayli yükseliyor ancak kendi 7.1 Surround programı da gayet kaliteli üzmez.

Memnum kaldım valla bir sorun yaşamadım arkadaşlarım Discord'da mikrafonu da çok sevdiklerini söylediler. Ses kasma olarakta gerçekten kaliteli THX Spitial alırsanız da ses kalitesi bir hayli yükseliyor ancak kendi 7.1 Surround programı da gayet kaliteli üzmez.
Hocam bende tam karar veremedim alcam gibi duruyor bir kesim övüyor bir kesim sövüyor anlayamadım valla

Yeni konular

Geri
Yukarı