Razer BlackShark V2 X vs Razer BlackShark V2

Sövenler genelde çın çın eden kulaklıkların sesi yüksek diye oo kaliteli diyen tipler oluyor genelde. :D
Hocam her kulaklığın bi yetkilisi var V2xde de o kişi sizsizin forumda takip ettiğim kadarıyla :)

Almayı düşünüyorumda Apex Legends oynuyorum main olarak işimi görür mü tavsiye eder misiniz sadece mici orta seviye olsun iyi ses kasabileyim yeterli.

Özellikle bu yorumun altına yazma sebebimde Cloud 2 almıştım dün iade ettim saçma sapan ses sorunu vardı silah seslerinden adım seslerini alamıyosun aldığın sesler yalan yanlış oluyor böyle şeyler yaşar mıyım acaba ?

Hocam her kulaklığın bi yetkilisi var V2xde de o kişi sizsizin forumda takip ettiğim kadarıyla :)

Almayı düşünüyorumda Apex Legends oynuyorum main olarak işimi görür mü tavsiye eder misiniz sadece mici orta seviye olsun iyi ses kasabileyim yeterli.

Özellikle bu yorumun altına yazma sebebimde Cloud 2 almıştım dün iade ettim saçma sapan ses sorunu vardı silah seslerinden adım seslerini alamıyosun aldığın sesler yalan yanlış oluyor böyle şeyler yaşar mıyım acaba ?
Şu anda dandik ses yongasıyla kullanıyorum yine de iyi performans veriyor tavsiye ederim. DAC ile de kullandım o zaman zaten efsane oluyor hoparlörü kapatıp kulaklığı açıyordum hoparlör yerine. :D

Cahilliğimi mazur gör DAC neydi :)
20230622_031010.jpg

PSU'nun yanındaki zımbırtı. Ses kartlarının bir üstü gibi düşün.

1750 ye geç olmadan tekrar sipariş et:) yanlış ayarları yaparak yanlış kullanım yapmışsın. hyperx fiyatının 3de2 sine aldığın blackshark v2 yurt dışı bir ürün 7.1 aktif edemiyorsun :) Bu arkadaşın kendi ses kartı gibi kullandığı malzemesi var senin neyin varda neyle kullanacaksın yurt dışı ürününü?

1750 ye geç olmadan tekrar sipariş et:) yanlış ayarları yaparak yanlış kullanım yapmışsın. hyperx fiyatının 3de2 sine aldığın blackshark v2 yurt dışı bir ürün 7.1 aktif edemiyorsun :) Bu arkadaşın kendi ses kartı gibi kullandığı malzemesi var senin neyin varda neyle kullanacaksın yurt dışı ürününü?
7.1 i kimse önermiyor zaten rekabetçi oyunlarda sen canını sıkma bu kadar umarım ürün iyi çıkarda buraya güzel şeyler yazmak nasip olur daha gelmedi :)

Eki Görüntüle 2029099
PSU'nun yanındaki zımbırtı. Ses kartlarının bir üstü gibi düşün.
Bu arada ana kartım bu üstad iyi performans verir mi dersin

Son düzenleme:
7.1 i kimse önermiyor zaten rekabetçi oyunlarda sen canını sıkma bu kadar umarım ürün iyi çıkarda buraya güzel şeyler yazmak nasip olur daha gelmedi :)

İş görür yeterli performansı alırsın.

bir fps oyununda 7.1 kimse önermiyor demek senin oyunlarda ses kasmada ne kadar başarısız olduğunu gösterir. Geçmiş olsun kanka sana

bir fps oyununda 7.1 kimse önermiyor demek senin oyunlarda ses kasmada ne kadar başarısız olduğunu gösterir. Geçmiş olsun kanka sana
Çoğu pro oyuncunun stereo kullandığını bilmeyen başarılı kardeşim sana 7.1in ile mutluluklar dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buldukça atarım sana 1-2 tane daha izledim böyle.

V2 pro kullanıcısıyım ve mikrofonu berbat, ilk aldığımda karşı tarafa her şey net ve yüksek sesli giderken şimdi robotik gibi, v2'nin de bir farkı olduğunu sanmıyorum ama konforlu ve ses kalitesi gayet iyi.

Geri
Yukarı