Razer Blackwidow V3 vs ASUS TUF K3 vs XPG Summoner

Bütçe
1500

j1nnnn

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Klavye arayışına girdim ve başlıktaki klavyeler arasında çok kaldım. Yıllardır mavi Switch kullandım, yatak odası yanımda olduğu için sesi rahatsız etmeye başladı diyorlar. Şahsen ben de hissinden ve sesinden rahatsız olmaya başladım. Bana sorsanız ilk seçenek olarak gerek Switch kalitesinden gerek Razer kalitesinden ilk Black Widow seçerim fakat dediğim gibi Green Switch maviden bile daha fazla ses çıkartıyor. O yüzden ASUS ve XPG arasında gelip gidiyorum. Hangisini önerirsiniz? Nedenleri ile yazarsanız çok memnun olurum. Özellikle kullanan arkadaşlar yanıtlarsa çok makbüle geçer. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Kendim TUF K3 kullanıyorum. Bende kuzenden görüp almıştım. Gayet güzel herhangi bir sıkıntısı yok. Işıkları karanlıkda tatmin edici mod desteği ve yazılım kontrolu güzel. Red Switch kullanıyorum sesi hoş ve kulaklık takıldığında duyulmuyor. Başka odalara da ses gitmiyor, Switch bakımından rahat bir klavye. Ben aldığım zaman 700TL vermiştim fakat şu an baktığımda en düşüğü 1.444 TL. Summoner hakkında bir fikrim yok kullanmadığım için onun en düşüğü 1.021 TL olarak gözüküyor. Ben K3 tavsiye ederim aradaki fiyat farkına değer mi bilemem.

TUF K3 çok ilgimi çekiyor fakat Summoner Cherry switchleri olduğu için daha çok yakın geliyor
sen switchlerden memnun musun bir de ne kadardır kullanıyorsun

Geri
Yukarı