Razer DeathAdder V2 Pro X HyperSpeed nasıldır?

Bütçe
1500

BeeKayTee01

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar benim elim 17.5cm ve palm grip/claw grip şeklinde tutuyorum oynadığım oyunlar Fortnite - Valorant - CS:GO oynuyorum ama Razer DeathAdder V2 Pro X HyperSpeed bana uyar mı bilmiyorum. Bütçem 1500 TL Max ve kablosuz bir şey almak istiyorum yarın alışveriş merkezine gideceğim yardımcı olursanız çok iyi olur.

MediaMarkt'a gideceğim yarın akşam ama dediğim gibi Razer DeathAdder V2 Pro X HyperSpeed var aklımda.

MediaMarkt'ta fiyatlar normalden pahalı ama fiziksel olarak almak istediğiniz için bunu biliyorsunuzdur zaten.

Baktığınız fare pilli bir model alırken yanında şarjlı pil alın sürekli pil masrafı yapmayın.

Claw için Orochi V2 de bakabilirsiniz fakat palmda pek iş görmez. Ayrıca kablolu da olsa gitmişken açıkta varsa PulseFire Haste'yi de denemenizi öneriyorum.

MediaMarkt'ta fiyatlar normalden pahalı ama fiziksel olarak almak istediğiniz için bunu biliyorsunuzdur zaten.

Baktığınız fare pilli bir model alırken yanında şarjlı pil alın sürekli pil masrafı yapmayın.

Claw için Orochi V2 de bakabilirsiniz fakat palmda pek iş görmez. Ayrıca kablolu da olsa gitmişken açıkta varsa PulseFire Haste'yi de denemenizi öneriyorum.
teşekkürler ama maalesef delikli mouse kullanamıyorum (1 tane almıştım 400 tl ye 1 2 yıl önce 2. haftasında yeni mouse almıştım) bir de sizce deathadder v2 pro x hyperspeed iyi midir öndeki tuşlara yanlışlıkla basar mıyım?

Teşekkürler ama maalesef delikli mouse kullanamıyorum (1 tane almıştım 400 TL'ye 1 2 yıl önce 2. haftasında yeni mouse almıştım) bir de sizce DeathAdder V2 Pro X HyperSpeed iyi midir öndeki tuşlara yanlışlıkla basar mıyım?

Normalde tıklama yaparken sol tuşun en sol tarafından basmıyorsanız sorun olacağını sanmıyorum. Zaten gitmişken orada açıkta teşhir ürünleri vardır saydığım modelleri denersiniz en beğendiğinizi alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı