İnceleme Razer DeathAdder V2

Herkese merhaba, bugün deneyimlerimi yeni aldığım DeathAdder V2 hakkında paylaşacağım. Bundan önce DeathAdder essential kullanıyordum. Güzel bir mouse hala kullanırım. Her neyse incelemeye geri dönelim.

Yapı kalitesi;

Kalitesi çok güzel, ergonomik yasarınına laf ettirmiyorum bile. Çok güzel bir mouse. Tuşlarda gıcırdama yok. Essential'a göre daha az kuvvet uygulamak lazım. DPI ve profil tuşu var fakat benim için gerekli değil.

Işıklandırma;

RGB'si taktığınızda %66'da bırakılmıs olarak geliyor ki hala yeterli. Ben nasıl olsa ömrünü azaltmayacak diye %85'e getirdim ışıkları. Aydınlatmalar scroll tuşunda ve Logo'da var.

Click'ler ve Switch'ler;

Essential'a göre dhaa az kuvvet uyguluyorum fakat tek sorun Click'lerin daha yüksek olması. Minecraft oynarken jitter Click yapıyorum ve bazen elim Essential'a göre daha fazla tutukluluk yapıyor. Alıştım ama kolayca o yüzden pek problem olmadı.

Program;

Synapse 3 yazılımını kullanıyor ve kullanımı aşırı basit geldi bana. Kolayca ışık rengini mora atadım. Birkaç tane mod var ama bana gerek olmadıgı için kullanmıyorum.

Sensör;

Sensör olaral Razer focus+ kullanıyor ve galiba şu an en iyi sensör. Gayet hızlı ve güzel.

Skatezler;

Cidden en hoşuma giden kısım olabilir. Essential'a göre 100 kat daha güzel kayıyor. Ben önceden mouse kullanmıyormuşum dedittirdi. Essential'a göre daha rahat ve gayet yumuşak ve rahat. Essential'da kablo düşebiliyordu masanın oradan bunda hiç olmadı maşallah :D.

Evet sevgili forumdaşlarım incelememi burada sonlandırıyorum. Eğer sormak istediğiniz bir soru varsa istediğiniz zaman sorun ve müsait olursam cevap veririm. Essential kullananlara da güzel bir bilgi oldu onlara göre almayı değerlendirebilirler.
20220324_175156.jpg

Bir sorum var. Bu fare N11'de falan da var 200 TL civarına. Yenilenmiş ürün olup scrollun kolayca bozulduğu falan söyleniyor. Doğru mudur? Doğru ise orijinal versiyonuna nereden erişebilirim?

Olabilir hocam ben yenilenmiş ürün almanızı önermiyorum şahsen. 200TL civarına ne kadar güvenilir tartışılır. Orijinal versiyonuna Akakçe'den bakabilirsiniz. Scroll tuşu benim 8 aylık essential'ımda bozulmadı. Elite kullanan arkadaşım vardı 6 yıl boyunca onda da sorun olmadı.

Bir sorum var. Bu fare N11'de falan da var 200 TL civarına. Yenilenmiş ürün olup scrollun kolayca bozulduğu falan söyleniyor. Doğru mudur? Doğru ise orijinal versiyonuna nereden erişebilirim?

Bahsettiğiniz ürün DeathAdder V2 MİNİ veya DeathAdder ESSENTİAL olabilir mi? V2'nin 250₺'den aşağı satıldığını görmedim o da İtopya'nın 5. yıl indiriminde oldu.

Eline sağlık, Basiliks V2 ve DeathAdder V2'nin skatezlerini harbi beğendim. SGM-X77'den sonra yağ gibi geldi.

Ben de 250 TL'ye İTOPYA indirimlerinden aldım ve dün geldi. Öte yandan daha önce kullandığım farelerimi de yanına koydum boy farkını gösterebilmek için. Diğer üçünün özelliklerini eklediğimde bir Deathadder V2 etmedi :D

Bu arada mousepad kalibarasyonu ve LOD ayar seçenekleri de bulunuyor. Ek olarak özel Speedflex kablosunun konforu bambaşka. Kablosuzmuş gibi hissettiriyor. O derece.
2022-03-24 14.42.40.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı