İnceleme Razer DeathAdder V2

Bir sorum var. Bu fare N11'de falan da var 200 TL civarına. Yenilenmiş ürün olup scrollun kolayca bozulduğu falan söyleniyor. Doğru mudur? Doğru ise orijinal versiyonuna nereden erişebilirim?

Olabilir hocam ben yenilenmiş ürün almanızı önermiyorum şahsen. 200TL civarına ne kadar güvenilir tartışılır. Orijinal versiyonuna Akakçe'den bakabilirsiniz. Scroll tuşu benim 8 aylık essential'ımda bozulmadı. Elite kullanan arkadaşım vardı 6 yıl boyunca onda da sorun olmadı.

Bir sorum var. Bu fare N11'de falan da var 200 TL civarına. Yenilenmiş ürün olup scrollun kolayca bozulduğu falan söyleniyor. Doğru mudur? Doğru ise orijinal versiyonuna nereden erişebilirim?

Bahsettiğiniz ürün DeathAdder V2 MİNİ veya DeathAdder ESSENTİAL olabilir mi? V2'nin 250₺'den aşağı satıldığını görmedim o da İtopya'nın 5. yıl indiriminde oldu.

Eline sağlık, Basiliks V2 ve DeathAdder V2'nin skatezlerini harbi beğendim. SGM-X77'den sonra yağ gibi geldi.

Ben de 250 TL'ye İTOPYA indirimlerinden aldım ve dün geldi. Öte yandan daha önce kullandığım farelerimi de yanına koydum boy farkını gösterebilmek için. Diğer üçünün özelliklerini eklediğimde bir Deathadder V2 etmedi

Bu arada mousepad kalibarasyonu ve LOD ayar seçenekleri de bulunuyor. Ek olarak özel Speedflex kablosunun konforu bambaşka. Kablosuzmuş gibi hissettiriyor. O derece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…