İnceleme Razer DeathAdder V2

Merhaba sosyal üyeleri, geçen ay alıp bir hafta kullandığım mousemin incelemesini yapacağım sizlere. Geçen ay aldım ve sol Click sallanıyordu ben de umursamadan 1 hafta kullandım fakat değişim için geri gönderdim ardından. Ürünüm bugün geldi ve sallanma sorunu yoktu yani kronik değilmiş fakat yine kargocu teslim edildi yazmış ama ürün bana gelmemişti :D arayınca hallettiler.
İtopya'dan almıştım 449 TL'ye.
RGB daha fazla olsa daha iyi olurmuş sanki ve malzeme kalitesinden biraz kısılmış, sensör ve Switch'leri fiyatına göre iyi olunca böyle oluyor demek ki.

@Ygit323 hocam sizi etiketleme sözüm vardı, tutayım bari.

Dosya Ekleri

• nbr.jpeg
    nbr.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 142
  • as.jpeg
    as.jpeg
    78,5 KB · Görüntüleme: 138
  • sa.jpeg
    sa.jpeg
    79 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleyen: Moderatör:
İki senedir kullanıyorum, İtopya indirimlerinde 250TL'ye düşmüştü bir adet de yedek almıştım. Harika bir mouse, fiyatının hakkını veriyor ve dolar uçmasına rağmen fiyat yükselmiyor. İnceleme için teşekkürler.

500 TL eder mi dostlar sizce? Yoksa indirim mi beklemeliyim?

Zamanında indirimle 250 liraya almıştım, fiyatının hakkını veren bir fare.

Evet fakat malzeme kalitesi kendi bütçesinde rakiplerine göre düşük kalıyor. Büyük ihtimalle bunun sebebi Switch, sensör ve yazılımının mükemmel olması. Razer Setup tamamlandı :D

İki senedir kullanıyorum, İtopya indirimlerinde 250TL'ye düşmüştü bir adet de yedek almıştım. Harika bir mouse, fiyatının hakkını veriyor ve dolar uçmasına rağmen fiyat yükselmiyor. İnceleme için teşekkürler.

Yedek olanı kullanıyor musunuz? Geçtiniz mi? Merak ettim de.

500 TL eder mi dostlar sizce? Yoksa indirim mi beklemeliyim?

İndirimde daha düşmez hocam kur belli zaten.

250 TL'ye almıştım, bu fareye 250 verilir ama 450 biraz düşündürür. Beğenmediğimden değil, biraz fazla gibi geliyor 450 bu fare için.

Özelliklerine bakınca gayet düşük bir fiyat bana göre bu kur ile.

Arkadaşlar 2 sene önce aldıysanız 250ye şimdi 450 etmez demeyin günümüzdeki mouse fiyatlarıyla karşılaştırıp arkadaşa alınır alınmaz deyin lütfen. Eğer son zamanlarda 450 aşağı bandına düşüyorsa ona göre beklesin.

Arkadaşlar 2 sene önce aldıysanız 250ye şimdi 450 etmez demeyin günümüzdeki mouse fiyatlarıyla karşılaştırıp arkadaşa alınır alınmaz deyin lütfen. Eğer son zamanlarda 450 aşağı bandına düşüyorsa ona göre beklesin.

Bu bütçede rakibi yok gibi maalesef. O değil de bu focus+'ın çok ekmeğini yediler, iyi pazarlama yaptılar.

Geri
Yukarı