Elektronik Razer Hammerhead true Wireless RGB! 999TL

Bana da ürün bugün geldi bassları dedikleri kadar var, ses kalitesi fiyatına göre çok iyi. Bakalım şarj çok dengesiz görünüyor çıkardım 50ydi sonra 20ye düştü geri koydum 50ye çıkmış geri 1dakikada.

Kutusan çıkarkenki şarjı tamamen bitirmek gerekiyordu sanırım şarja koymadan önce. Kutusunun şarjını göremiyorum bu arada sizde de öyle mi?

Bana da ürün bugün geldi bassları dedikleri kadar var, ses kalitesi fiyatına göre çok iyi. Bakalım şarj çok dengesiz görünüyor çıkardım 50ydi sonra 20ye düştü geri koydum 50ye çıkmış geri 1dakikada.

Bende de ilk yarım saatte şarj 50'den 10'a düşmüştü tam şarj ve güncelleme yapınca düzeldi. Yüksek tondaki S ve Ş harflerinde seste kötüleşme var gibi geldi ama belki ekolayzer ile düzelir.

Kutusan çıkarkenki şarjı tamamen bitirmek gerekiyordu sanırım şarja koymadan önce. Kutusunun şarjını göremiyorum bu arada sizde de öyle mi?

Bende de ilk yarım saatte şarj 50'den 10'a düşmüştü tam şarj ve güncelleme yapınca düzeldi. Yüksek tondaki S ve Ş harflerinde seste kötüleşme var gibi geldi ama belki ekolayzer ile düzelir.

Kutusunun şarjı bende de görünmüyor hocam, öyle bir fonksiyon var mı?

Arkadaşlar öncelikle ürünü Full şarj ediyorsunuz sonra uygulamadan güncelliyorsunuz doğrusu bu nereden biliyorsun vs. Vs. Bu tarz soru soracak arkadaşlar tüm Razer airpodları kullandım hiçbir problem yaşamadım hep aynı şekilde.

Arkadaşlar öncelikle ürünü Full şarj ediyorsunuz sonra uygulamadan güncelliyorsunuz doğrusu bu nereden biliyorsun vs. vs. Bu tarz soru soracak arkadaşlar tüm Razer airpodları kullandım hiçbir problem yaşamadım hep aynı şekilde.

Güncellemeyi ilk sefer yaptım ve şarjı fullemiştim. Kutu şarjı tam olarak nerede yazıyor?

Güncellemeyi ilk sefer yaptım ve şarjı fullemiştim. Kutu şarjı tam olarak nerede yazıyor?

Bir yerde yazdığından emin değilim kutuyu açtığınız zaman yeşil ise dolu olduğunu gösterir onu haricinde uygulmadan kulaklıkların batarya durumu gösteriyor zaten.

Yanlış hatırlamıyorsam Full dolunca ışık sönüyor kutunun şarjda iken.

Bir yerde yazdığından emin değilim kutuyu açtığınız zaman yeşil ise dolu olduğunu gösterir onu haricinde uygulmadan kulaklıkların batarya durumu gösteriyor zaten.

Yanlış hatırlamıyorsam Full dolunca ışık sönüyor kutunun şarjda iken.

Tamam işte biz de bunu soruyoruz. Kutunun şarjı yüzde olarak yazmıyor. Renginden net olarak anlamamız da mümkün değil. Bunu göstermemesi çok saçma olmuş.

Trendyol'da ki Teknosa'da ürün satılmıyor sanırım. Nays ile Vatan bilgisayarın gece indirimi gibi fiyata alacaktım nasip değilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı