Elektronik Razer Hammerhead true Wireless X 829 TL

do not interfere

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Uzun süredir takip ettiğim bir ürün, fiyatı yüksek gelebilir ama silikonlu olup kulağı yormayışı ve kalitesinden dolayı alınabilir bir ürün.
Son 6 ayda dip fiyat.
İnceleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınabilir bir kulaklık fakat aptx kodek desteklemiyor bu kadar vermişken olmalıydı ayrıca uygulamasından EQ ayarı yapılabiliyor bu bayağı önemli.

Fiyatının geçen sene 1500 TL civarlarında olması bu sene neredeyse yarı yarıya düşmesi bence şans verilebilir anlamına geliyor.

Merhaba geçen hafta ben de dediğiniz gibi düşünerekten Razer kalitesi kesin güzeldir diyerek satın almış bulundum ancak sonuç ne yazık ki hüsran. Daha sadece 1-2 ay önce aynı fiyata satın almış olduğum Beats Flex'in ses kalitesi bu kulaklığı ezer geçer ses namına hiçbir şey yok evet sadece kulağınıza ses gelmekte ancak bu sesi bana göre herhangi bir kulaklıkta da alabilirsiniz bu yüzden gereksiz pahalı etmesi gereken fiyatın çok üstünde. Ancak evet Beats Flex'e nazaran daha rahat boynunda ağırlık yapmıyor ama 830 eder mi bana kalırsa hayatta etmez iade etme seçeneğim olsa bir dakika dahi düşünmezdim.( ancak PUBG veya herhangi bir oyun için bir şey söyleyemem telefonda pek oyun oynayan birisi değilim.) Söylemeyi unuttum kulaklık silikonlu değil yanına silikon uç veriyorlar bana kalırsa o silikon uç ile kullanılması gerekiyor çünkü o silikonsuz kullanınca az seste dahi aynı odadaki kişi o sesi duyabiliyor. Silikonla bu çok net bir şekilde kesiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı