Elektronik Razer Hammerhead True Wireless X Bluetooth 5.2 Kablosuz Kulaklık 699TL

Akakçe üzerinde en ucuz 999 TL gözüküyor.

Almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim ilk çıkan X olmayan modelini de kullanmıştım ondan da çok memnun kaldım ve şu an aktif olarak bu modeli kullanmaktayım ses kalitesi muazzam, telefon ile konuşurken karşı tarafa sesim güzel gidiyor, Razer'ın mobil uygulaması üzerinden dilediğiniz ayarı yapabiliyorsunuz. Bilgisayarda pek önermem denedim ama bağlantı kopukluğu oluyor vs o performansı vermiyor xaten bilgisayar için üretilen bir model değil. Hem bilgisayar hem mobil hem de Xbox PlayStation ile kullanılmak üzere yeni bir model çıkarttılar geçtiğimiz aylarda Razer Hammerhead X HyperSpeed'di yanlış hatırlamıyorsam model. Dongle ile PC Xbox PS'e bağlanıyor Bluetooth ile de mobilde kullanıyorsunuz. Biraz uzun yazmıiım ama yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Kulağıma genellikle küçük kablosuzlar tam oturuyor. Bu nasıldır acaba? Tam oturuyor mu küçük kulaklara da bilen var mı?

Tam kulak içi değil aslında kulağın tam içine girmiyor ama tam oturuyor ve düşmüyor.
Teşekkür ederim hocam. İlk mesajda biraz yanlış anlatmışım. Kulaklığın küçük silikonunu takınca tam oturuyor orta büyüklüktekini takınca düşüyor. Büyük ihtimalle sipariş geçerim birazdan. Tekrardan teşekkür ederim.

Teşekkür ederim hocam. İlk mesajda biraz yanlış anlatmışım. Kulaklığın küçük silikonunu takınca tam oturuyor orta büyüklüktekini takınca düşüyor. Büyük ihtimalle sipariş geçerim birazdan. Tekrardan teşekkür ederim.

Rica ederim, güzel günlerde kullan dostum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı