Elektronik Razer Hammerhead true Wireless RGB! 999TL

Bu arada ürün 2 gün önce elime ulaştı. Test edip öyle yorum yazmak istedim. Ürünün en büyük artısı müzik kısmından ziyade kulakta duruşu. Kesinlikle daha kulağımdan düşmedi. Daha önce air buds 2 kullanıyordum ve sıklıkla kulağımdan düşüyordu.

Bu arada ürün 2 gün önce elime ulaştı. Test edip öyle yorum yazmak istedim. Ürünün en büyük artısı müzik kısmından ziyade kulakta duruşu. Kesinlikle daha kulağımdan düşmedi. Daha önce air buds 2 kullanıyordum ve sıklıkla kulağımdan düşüyordu.
Pc de nasıl hocam denediniz mi? Oyunlarda vs. nasıl?

Pc de nasıl hocam denediniz mi? Oyunlarda vs. nasıl?
Ben oyun ve pc için almadım hocam. Telefondan müzik dinlemek için aldım ürünü, oyun konusunda ne söylesem yalan olur :)

Bu konuda sormak istediğim bir soru, bu kulaklıkların ter ve neme karşı ne kadar dayanıklı olduğunu bilen var mıdır? Spor yaparken kullanmak istiyorum.

Son düzenleme:
Ben de aranıza katıldım. Ben TeknoClub üyesi ile 899TL satın aldım. Yakın mağaza da stoğu vardı hazır da dışarıdaydım mağazadan gidip hemen teslim almış oldum. Teşekkürler.

Bende bugün alacağım. Çoğunlukla mobilde oyun oynuyorum ve müzik dinliyorum. 2. gen modelini alacağım. Vatan da 1300 TL. Almalı mıyım sizce? Çok fazla inceleme göremedim çünkü.

Geri
Yukarı