Razor 1911'e ne oldu?

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Korsan oyuna destek vermiyorum tabii ki fakat merak ettiğim bir şey var. NFS Carbon dönemlerinde oyuna crack yapmayan kimse kalmamıştır diye düşünüyorum. O cracklerin yaratıcısı Razor 1911 adlı bir grup fakat bu gruba ne olduğu hakkında doğru düzgün bir kaynak yok. Sizce ne oldu?

Beceremiyorlardır veya işine gücüne bakmak istemişlerdir, 3DM beceremedikleri için bıraktı mesela. Zaten gereği de yok CPY varken diğerlerinin pek önemi yok bana kalırsa :)

Korsan oyuna destek vermiyorum tabii ki fakat merak ettiğim bir şey var. NFS Carbon dönemlerinde oyuna crack yapmayan kimse kalmamıştır diye düşünüyorum. O cracklerin yaratıcısı Razor 1911 adlı bir grup fakat bu gruba ne olduğu hakkında doğru düzgün bir kaynak yok. Sizce ne oldu?
Hocam o değilde; deneyimli birine benziyorsunuz. Bu utorrent, bittorent vs.’de dosya upload ve download için site dışı önericeğiniz kaynak var mı?
Daha önce hiç kullanmayan biri için.
Bir ara o şarkılar ile remix yapmıştım. Bağımlısı olmuştum.
Dosyalarla oynamayı, crack yapmayı filan NFS cracklerken öğrenmiştim. Hala kullanılıyor.
Remix işi için ne gerekiyor? Nereden başlamalıyım?

Hocam o değilde; deneyimli birine benziyorsunuz. Bu utorrent, bittorent vs.’de dosya upload ve download için site dışı önericeğiniz kaynak var mı?

Eski oyunlar için (NFS Underground gibi) fullprogram**** gibi siteler var. Sol üstte güvenlik sertifikası varsa ve site doğru düzgün duruyorsa indirebilirsin. Fakat şu an Uplay, Steam, Origin gibi platformalarda hala bulunan oyunlarda korsana destek vermiyorum. Nasıl yapıldığını bende hatırlamıyorum. Çok uzun zaman önce yapmıştım onu.

Bulut hizmetinden mi bahsediyorsunuz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı