RDR 2 20 saatlik deneyimim

Yok böyle bir oyun deyip konuyu kapamak da istemiyorum gerçi sadede geleyim oyun çok güzel ağa. 20 saat geçti ana görev topu topu 6 7 tane yapmisimdir hep dışarıda dolaşıp dışarıdaki insanların etkileşimini yan görevleri ve manzarayı izledim 20 saatin 15 saati buna diğer 5 saati ana gorevlere gitti ağa dışarı dünya ve NPC'ler o kadar güzel dizayn edilmiş ki beni benden aldı Rockstar işini kaliteyle yapıyor son zamanlarda kötü duyumlar da alsak adam yapıyor ağa. 2018'de çıktı ve nefis grafiklerle çıktı ben bir şey soylemeyecegim size bıraktım fikirleri yorumları oyun bayağı iyi 20 saat geçti akıyor gidiyor beni benden alıyor geceler gitti her gün sabahliyorum oyun beni benden aldı sizlerin de yorumlarınızı beklerim.

Etkilenmek normal dışardaki bir insanla bile iletişime geçip düello bile yapmak vahşi batıdaymışsın hissi verir adama bazı şeyler izlenmez yaşanır o kadar gerçek oyun. Oyun değil Simulator bir nevi. Bende hala oynuyorum siz gibi görev yapmadan manzarayı izlemeyi seviyorum görev bazen tadını çıkartma fırsatını kaçırtıyor adama Rockstar işte bu yüzden serbest kılıyor oyunlarda görevi istediğin zaman yapma olanağı sunuyor. Bende çok sabahlamıştım. İnsan kendinden geçiyor şimdi güncellenme dosyasıda kırıldı empress tarafından yeni sürümüyle oynayacağım.

Oyun değil, başyapıt. 115+ saatim var en az bir bu kadar daha sıkılmadan oynayacağımı düşünüyorum. Rdr 2 tutkudur benim için. Böylesi daha önce gelmedi, daha iyisi gelir mi bilmem ama biz senciyiz rdr 2…

Kardeşim bu oyun fiyatını çok iyi hakediyor gerçi 299 TL bile az bu oyuna şimdi kalkipta senin görüşüne laf edemem herkesin renginde zevkide farklı ama bir dahhaa. Şans verin çok büyük konusuyorsunuz
Aynı konuyu kaç defa açacaksınız merak ediyorum?
Deger kardeşim değer rdr için deger
Hadi görev dizaynının hantal ve herkese hitap etmemesini anlarım da kalkıp koca dünyasını ve NPC etkileşimini ve bununla alakalı geliştiricilerin yaptığı tonlarca uğraşı görmezden gelmek için mükemmel bir kafa gerek sanırım. Buyurun:Eki Görüntüle 1308282Eki Görüntüle 1308283

Kanka babayı çok sevdim ya adamların oğulları babaya adamakıllı yardım etmiyor üşengeç oğulları var Z'ten bir saatimi oyun kereste fabrikasında aldı bana yardımcı olur musun nasıl yapılıyor dokato nehrini batısında big walleyde diyor buldum kereste yerini ama nasıl toplanir nasıl alınır öğrenemedim yardımcı olur musunuz?

Yanlışlıkla ata yumrum attım at küstü bana gitti geri gelmiyor :D şaka bir yana oyun güzel de fazla kasvetli yavaş ilerliyor ileride açılır mı bu durum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı