RDR 2 20 saatlik deneyimim

Yanlışlıkla ata yumrum attım at küstü bana gitti geri gelmiyor :D şaka bir yana oyun güzel de fazla kasvetli yavaş ilerliyor ileride açılır mı bu durum?
Yan görev + Ana görev + açık dünyaya bagli kal inan bana o yavaşlık bile seni sıkmıyor buarada ben yavasliktan yana hiç sıkılmadım
Knk sonuna kadar bi oku Allah'ını seversen ya
Bak kardeş senin görüşün beni ilgilendirmez herkes sevecek diye bişey yok sonuna kadar okudum bende yorumumu söylüyorum uzatmanın manası yok
Ağa yanlış anlama da bomboş bir konu yani. Bize ne sizin sevdiğinizden?
Bak ben rokstar oyunlarından en önemli seri olan GTA serisine bukadar bağlı kalmadım ağa çok iyi yapmışlar ve herkesin bilmesi lazım bu baş yapiti

Evet RDR 2 her bünye'ye gitmez sırf kadın karakter yok diye oynamayan insanlar da var. Oyun da 400 saatim vardır ve bir oyunun ne zamanın biteceği tahmin edememek çok iyi bir durum. Çok sıkırsa gidip blackjack ya da poker oynayıp oradan da yemek yiyip hamam da takılırsın düzenli olarak yani rol play olarak.

Kadın karakter ile oyun oynamak daha çok hoşuma gider ama RDR 2'yi oynamamamın nedeni bu değil. Oyunlar da hikayelere veya grafiklere pek bakmam. Beni eğlendiriyor ise oynarım. Fakat Rockstar oyunlarına ilginç bir şekilde ben hiç ısınamıyorum. Bu firmanın oyunlarını oynayan milyonlarca insan var. Sanki sadece ben oynamıyormuşum gibi hissediyorum. GTA Vice City ve SA'dan sonra hiçbir Rockstar oyununu oynamadım, bir türlü ısınamıyorum. Üstelik paraya kıyıp GTA V de aldım, RDR 2 de kutulu olarak PS4'e aldım. Biri çok hantal, yavaş bir oyun diğeri ise yani GTA, bir süre sonra yapacak bir şey kalmayınca sıkıyor. Boş boş şehir de gezinmeye başlıyorsun. Online desen, meh. Gider Online tabanlı oyun oynarım daha iyi.

Yok böyle bir oyun deyip konuyu kapamak da istemiyorum gerçi sadede geleyim oyun çok güzel ağa. 20 saat geçti ana görev topu topu 6 7 tane yapmisimdir hep dışarıda dolaşıp dışarıdaki insanların etkileşimini yan görevleri ve manzarayı izledim 20 saatin 15 saati buna diğer 5 saati ana gorevlere gitti ağa dışarı dünya ve NPC'ler o kadar güzel dizayn edilmiş ki beni benden aldı Rockstar işini kaliteyle yapıyor son zamanlarda kötü duyumlar da alsak adam yapıyor ağa. 2018'de çıktı ve nefis grafiklerle çıktı ben bir şey soylemeyecegim size bıraktım fikirleri yorumları oyun bayağı iyi 20 saat geçti akıyor gidiyor beni benden alıyor geceler gitti her gün sabahliyorum oyun beni benden aldı sizlerin de yorumlarınızı beklerim.

Oyun oynamasam da cidden öyle. Hikayesine sıkıcı diyenler oluyor ama sadece başı biraz yavaş sonrasında gayet güzel gidiyor. Grafikler desen zaten onlara bakmaktan oynayamıyorsun. Mekanikler biraz ağır sonuçta oyunda uçak filan yok. O yüzden ağzının tadını bilenlerin seveceği bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı