RDR 2 en iyi açık dünya oyunudur

Bugün itibarıyla RDR 2'yi bitirmiş bulunmaktayım. Çok ama çok güzel bir deneyimdi. Bir oyundan çok daha fazlasıydı.
Açık dünyanın detayları, fizikler, vuruş hissi, hikaye, hayvani derecede güzel grafikler hepsi var bu oyunda hepsi. Karakterler efsane kötü karakterler olsun iyi karakterler olsun ana karakterlerimiz olsun hepsi mükemmeldi. Yani bundan sonra bana kimse RDR2'den iyi bir açık dünya oyunu vardır diyemez!

Evet "Arthur Morgan RDR" haklısın RDR en iyi açık dünya oyunu tamamdır :D

Herkesin görüşü farklıdır dostum kimse kesin bir yargı belirtmemeli sana RDR 2 muhteşem gelir başkasına GTA 5 muhteşem gelir düşünceler özneldir.

Bu kadar gereksiz ve agresif yorumlara gerek yoktu aslında. En basitinden, bu iddianın kale alınması için bile iddiacının tüm açık dünya oyunlarını oynamış olması gerekir. Ayrıca RDR 2 en iyi açık dünya oyunu olsa ne olmasa ne? Gerek yok böyle konulara. RDR 2 güzeldir, iyidir, severiz. Ama ilahlaştırmaya gerek yok.

Evet neredeyse hepsini oynadım sayılır oynamadığım aklımda olan
Zelda var bir de Saints Row serisi var bunlar hariç en iyisi RDR2'dir. En azından benim fikrim.(ve dünyadaki oyuncuların %90 ının).

Geri
Yukarı