Sürprizbozan RDR 2 için gizli son var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam ben oyunu John ile bitirmedim o yüzden böyle bir konu açtım buradaki videoda sanki Arthurun sonlarıymış gibi Clickbait yapmış video sahibi. Kendim ufak bir spoiler yedim John kısmı için ama önemli değil.
Oyunu John ile bitirmemişsen oyunu bitirememişsin demektir, oyunun son chapter'ı sayılan epilogue asıl final ve hikâye önceki oyuna bağlanıyor orada.

Oyunu John ile bitirmemişsen oyunu bitirememişsin demektir, oyunun son chapter'ı sayılan epilogue asıl final ve hikâye önceki oyuna bağlanıyor orada.
Biliyorum hocam dün Arthur ile bitirdiğimde bir bakayım diğer sonlara da dedim bu videoya denk geldim dedim böyle bir son mu var şu an oynuyorum bitireceğim az kaldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

videoda gizli son var arkadaşlar, karlı bir yerde Micah ile kapışıyoruz. Micah kızın kafasına silah dayıyor. Dutch Micah'ı vuruyor. Böyle bir son var mı bana yalan veya mod gibi geldi.

(Spoiler) 4 adet Arthur'un olumu var biri onurlu iyi son, onurlu kotu, onursuz iyi, onursuz kotu gibi sonlari sizin bahsettiginiz oyunun en son bölümü epilogue 2'nin sonunda oluyor o son.

Geri
Yukarı