RDR 2 kalitesi normal mi?

iCley17

Centipat
Daha fazla  
Ahım şahım denen RDR 2'nin grafikleri böyle olmamalı ben de mi bir sorun var Ultra ya aldım hepsini öyle oynuyorum.

20240102202535_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir görüntü atmışsın. problem senin monitöründen kaynaklanıyor olmasın? Herşeyi ultraya almana gerek yok bazen orta ayarlar daha kaliteli görüntü sağlayabiliyor.

Ahım şahım denen RDR 2'nin grafikleri böyle olmamalı ben de mi bir sorun var Ultra ya aldım hepsini öyle oynuyorum.

Eki Görüntüle 2072322

Oyunun grafikleri bana bir tık soluk geldi renkler açısından sende galiba o olayı yaşıyorsun. ReShade'ler var bunun için onları kullanabilirsin.

Rtx kart kullanıyorsanız, oyunun dlss sürümü 2.2 mi neydi. El ile dll güncellemesi yaparak 3.1, 3.5 sürümlere güncelleyince hem görüntü kalitesinde hem de FPS'de fark yaratıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam daha ne?

Konuyla alakasız ama ben yan görev yapmak falan istemiyorum galiba oyunda çok yan görev varmış nasıl sadece ana hikayeyi oynayabilirim.

Yan görevler zorunlu değil sadece ana görevleri yaparsan yeter.

TAA kullanıyorsanız Medium ayarında kullanın, High'da hareket halinde iken bulanıklaşma oluyor. Ayrıca 1080p Ultra ayarlarda oynamak yerine sanal 1440p ya da Resolution Scale'i arttırarak daha düşük ayarlarda oynayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
MMus9sa.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı