RDR 2 ölümsüzlük hilesi nasıl açılır?

Hocam oyunu satın aldım indiriyorum şu an. Adım adım anlatırsanız nasıl yapılacağını sabah uygulayacağım iyi geceler:)bir de sormak istediğim bir şey daha. Yama neden geçersiz oluyor?

Türkçe yamanın dinput8.dll dosyası ve trainerin dinput8.dll dosyalarının adı aynı içeriği farklı olduğu için ikisinden birini seçmeniz gerek. Bende ikisinin dosyası da oyun klasöründe istediğim zaman dinput8.dll dosyasını değiştiriyorum sadece.
Bu 2 dosyayı indirip oyun klasörüne atın.

Türkçe yamanın dinput8.dll dosyası ve trainerin dinput8.dll dosyalarının adı aynı içeriği farklı olduğu için ikisinden birini seçmeniz gerek. Bende ikisinin dosyası da oyun klasöründe istediğim zaman dinput8.dll dosyasını değiştiriyorum sadece.
Bu 2 dosyayı indirip oyun klasörüne atın.

Sabah denemiştim ve Türkçe yama olmadığı için geri kaldırmıştım.

Cam bardak olsun lütfen alın üstümden lütfen sen üflersen ben küsmem ya selam bebek çakal ben hola viski açamadan içemedim kola wu wuu. Free roam eğlencek olabilir veya hikayede zorlandığı kısmı geçebiliyor olabilir. Karışmamak lazım.

Oyunu 2 kere baştan sona bitirdim oyun çok keyifli oynu bitirceksin ve dengi bir oyun aricaksın ama bulamicaksın :D soruna gelirsek ölümsüzlük hilesi Online dışında story modeda trainerlarla açarsın çok rahat kafana takma.

@parker26strike PS4 kutulu almıştım oyunu ve her şey Full artı Full vardı şimdi PS4 sattım PC de alıp oynamak istiyorum Steam veya Rockstar'dan almak fark eder mi daha önce ki Save'lerim geçerli olur mu?

Hocam konuyu hortlatacağım ama tek çözüm sunan sizsiniz dediğiniz dosyayı oyun klasörüne attım ama ölümsüzlük işe yaramıyor yardım eder misiniz?

Geri
Yukarı