RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, Steam, Epic Games ve Rockstar Games Launcher bulunmuyor ben de. Türkçe yamayı açarken de Türkçe karakterler kutucuk şeklinde geliyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Merhaba, Steam, Epic Games ve Rockstar Games Launcher bulunmuyor ben de. Türkçe yamayı açarken de Türkçe karakterler kutucuk şeklinde geliyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?
Korsan sürüm kullanıyorsunuz yani? TR yama artık crackli sürüm desteklemiyor.

2 gün önce gücelleme geldi font fix çalışmıyor güncelleme lazım yine
sıkıntısız oynuyordum ama oyun güncelleme alınca font fix çalışmıyor Kutucuk gösteriyor ne yapılması lazım ki ?

Makine çeviri'nin discord grubundan 28 Nisan yamasını indirdim kurdum ve eskisi gibi gayet güzel çalışıyor,fontlar da düzeldi. Ellerine sağlık.

yeni sürümü varmı ?

2 gün önce gücelleme geldi font fix çalışmıyor güncelleme lazım yine
sıkıntısız oynuyordum ama oyun güncelleme alınca font fix çalışmıyor Kutucuk gösteriyor ne yapılması lazım ki ?
yeni sürümü varmı ?
Link güncel, Nisan update ile uyumlu. Eski yamayı tamamen kaldırın ardından setup şeklindeki yamayı kurun.
Nasıl bir yol izleyebilirim. Korsan sürüm için bir çözüm var mıdır?
Korsanın desteklediği TR yamalar şu an mevcut değil. Eski konuları araştırın belki bulabilirsiniz.

Link güncel, Nisan update ile uyumlu. Eski yamayı tamamen kaldırın ardından setup şeklindeki yamayı kurun.

Korsanın desteklediği TR yamalar şu an mevcut değil. Eski konuları araştırın belki bulabilirsiniz.
Yamayı nasıl kaldıracağız? Doğrula yaparak mı?

Selam dostlar, son güncellemeden sonra video yükleyerek kısa ve öz anlatmaya çalıştım, dilerseniz faydalanabilirsiniz.

Tekrardan çeviri ekibine teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı