RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yama süper olmuş, yapanların emeği geçenlerin ellerine sağlık. Oyunu ilk zamanlarda programdan çeviriden oynamıştım. Sıkılıp silmiştim. Çeviriden dolayı oyuna girememiştim tam olarak ama şuan da oyun çok keyif vermeye başladı. Bunda da en büyük pay sizler sayesinde

Yukarıda cevabını verdim dostum. Yanlış yama kurmuş arkadaş. Discord'a geldi doğru yamayı kurduk ve düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyin reklamını yapıyorsun? Doğru link varsa at buraya kullanılsın onun dışında yaptığın kafa ütülemekten öteye gitmiyor.
Bu ne biçim bi tavır? Yukarıda linki vermiştim zaten. Aylar süren bir çabanın, insanlar düzgün ve keyifli oynasın diye normalde 5-10 dolara satılması gereken ama hiçbir ücret talep etmeden sunduğum yamanın reklamını yapıyorum. Buyur link

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5-10 dolara satılması gereken ama hiçbir ücret talep etmeden sunduğum.

Hocam Rockstar'dan izin alıp mı yaptın? Hani izinsiz yaptıysan bu dediğinin pek bir anlamı yok. Ayrıca benim tepkin inatla Discord'a çağırdığın içindi, sonuçta burası bir forum ve forumlarda sorunlar çözülür kendi özeline insan çekeceksen ne anlamı var burayı kullanmanın.

Hocam Rockstar'dan izin alıp mı yaptın? Hani izinsiz yaptıysan bu dediğinin pek bir anlamı yok. Ayrıca benim tepkin inatla Discord'a çağırdığın içindi, sonuçta burası bir forum ve forumlarda sorunlar çözülür kendi özeline insan çekeceksen ne anlamı var burayı kullanmanın.
Anonymus çeviri aylık 100 TL ye yakın bir ücretle yamaları satıyor. Hiçbir firmadan da izin falan alındığını sanmıyorum.Emeklerinin karşılığı olarak bunu çok görmüyorum. Ancak ben hiçbir ücret talep etmiyorum. İnatla discord a çağırmıyorum aslında videoyu paylaştım bir önceki sayfada. Ancak yapamayan olduğu zaman birebir destek veriyorum bu yüzden discord a davet ediyorum. Hataları görmeden havada bir konuşma ve forum meşguliyeti yapmamak için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı