RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim paylaştığım mod manager ı indirip font fix eski yi kaldır tuşuna bastığında eski yama kalkar. Sonra videodaki gibi kurulumu yaoabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki yamada ''trojan:Win32/AgentTesla!ml'' adlı virüs var. Windows defender tespitine göre.

1 Hafta önce kurmuştum yamayı. Defender yeni tespit edip kaldırdı, yamayı. Yeni yama arayışına girdim bende, konuları geziyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videodaki yamada ''trojan:Win32/AgentTesla!ml'' adlı virüs var. Windows defender tespitine göre.

1 Hafta önce kurmuştum yamayı. Defender yeni tespit edip kaldırdı, yamayı. Yeni yama arayışına girdim bende, konuları geziyorum.
Bende kaldırıyorum yamayı o zaman.

Defender Mod managerı sildiği için manager uzerınden kaldırma yapamadım. Kendim bulabildiğim yama dosyalarını sildim. Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulattım. Şuan oyun bazı hatalar hariç türkçe devam ediyor. 😀

Açıklamada gayet net anlatmıştım aslında ama genel olarak okuma özürlü bir millet olduğumuz için tabi normal. Gidin cacık yamaları kullanın siz 😉

Yukardaki cevap sana da aynı zamanda

Defender Mod managerı sildiği için manager uzerınden kaldırma yapamadım. Kendim bulabildiğim yama dosyalarını sildim. Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulattım. Şuan oyun bazı hatalar hariç türkçe devam ediyor. 😀
Ayrıca sana da

Açıklamada gayet net anlatmıştım aslında ama genel olarak okuma özürlü bir millet olduğumuz için tabi normal. Gidin cacık yamaları kullanın siz 😉

Yukardaki cevap sana da aynı zamanda

Ayrıca sana da

Emek verip yamayı hazırlamışsın, ücretsiz sunmuşsun teşekkür ederim.

Yamayı kurduğum zaman video açıklamanı okumuştum, Kurulum sırasında ve oyundayken defender müdehale etmedi. Aradan 1 hafta geçti defender otomatik silmiş bugün. Oyunu baslatmak için oyun dosyalarından mod manageri bulamayınca fark ettim.

Defender trojen olarak bu isimde ''trojan:Win32/AgentTesla!ml'' virüs olarak algılamış ve silmiş. Virüs vs. işlerinden anlamam internetten aratınca tehlikeli olduğundan bahsediliyor. O yüzden endişelendim ve kaldırdım.

Videodaki açıklama kısmınada güvenmek istememiştim. Yama sahibinin siz olduğunu şimdi öğrendim bilmiyordum.

Sizi suçlayıcı olarak konuştuysam özür dilerim.

Emek verip yamayı hazırlamışsın, ücretsiz sunmuşsun teşekkür ederim.

Yamayı kurduğum zaman video açıklamanı okumuştum, Kurulum sırasında ve oyundayken defender müdehale etmedi. Aradan 1 hafta geçti defender otomatik silmiş bugün. Oyunu baslatmak için oyun dosyalarından mod manageri bulamayınca fark ettim.

Defender trojen olarak bu isimde ''trojan:Win32/AgentTesla!ml'' virüs olarak algılamış ve silmiş. Virüs vs. işlerinden anlamam internetten aratınca tehlikeli olduğundan bahsediliyor. O yüzden endişelendim ve kaldırdım.

Videodaki açıklama kısmınada güvenmek istememiştim. Yama sahibinin siz olduğunu şimdi öğrendim bilmiyordum.

Sizi suçlayıcı olarak konuştuysam özür dilerim.
Dostum, yamada veya mod manager da virüs yok. Arada bir güncelleme yapıyoruz ve sıfırdan yüklemiş yeni bir program gibi sertifikadan dolayı false positive algılıyor. Valla hem ücretsiz yama yapıp hem bunun için program yapıp hem de bu yama için sertifikaya verecek 20.000 TL param yok. Olsa onu da alırdım 😅 isteyen videonun açıklamasında açık kaynak kodlarına github linkiyle ulaşıp kontrol edebilir. İşten anlayan varsa kendi de bu kodlarla build edip kullanabilir. Yamanın toplam indirmesi 100.000 den fazla ve hata verdiği ancak 3.000 kişi falandır. Ayrıca yine isteyen norton destek ekibine yollayıp kontrol ettirebilir. Benim söylediğimden başka bişey çıkarsa ben hem YouTube kanalımı hem discord umu kapatırım. Virüs olduğunu ispatlayanın da ayaklarının altından öperim. Oyunu çok sevdiğim için ve piyasadaki yamaların hepsinin hatalı ve eksik olduğunu gördüğüm için ilk başta kendim için yaparken sonra herkese yardımcı olayım diye böyle bir girişimde bulundum. Youtube ve Twitch kanalımdan da kendi yaptığım bu yamayı kullandığımı görebilirsin. Herkese keyifli oyunlar 🙂

Dostlar ben hikayeyi bitirdim ama yamayı nasıl silebilirim bilmiyorum. Yama nasıl silinir? Bir bilgisi olan var mı? Online'a başlayacağım da bana yama ile girersen banlanırsın dediler.

Son düzenleme:
Dostlar ben hikayeyi bitirdim ama yamayı nasıl silebilirim bilmiyorum. Yama nasıl silinir? Bir bilgisi olan var mı? Online'a başlayacağım da bana yama ile girersen banlanırsın dediler.
Dosyaları doğrularsan silinir diye biliyorum.

Ellerinize sağlık. Bilgisayarımda RDR2 olsaydı kesinlikle indirirdim. Nice başka oyunlara.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı