RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hocam merhaba. yama 2024 şubat itibariyle güncel mi?

hocam merhaba. yama 2024 şubat itibariyle güncel mi?
Konunun açılışında paylaşılan yama eksik ve hatalı. Benim paylaştığım yama eksikleri tamamlanmış,hataları düzeltilmiş ve her platformda kusursuz çalışan bir yamadır. Kendi emeğimizdir. Ücretsiz olarak sunduk

Konunun açılışında paylaşılan yama eksik ve hatalı. Benim paylaştığım yama eksikleri tamamlanmış,hataları düzeltilmiş ve her platformda kusursuz çalışan bir yamadır. Kendi emeğimizdir. Ücretsiz olarak sunduk
hocam yamayı kurdum ama çalışmıyor

Görmeden zor ama .Hata alıyor musun yoksa hiçbişey olmuyor mu ? Neleri nasıl kurduğunu ve oyunu nereden aldığını söylersen destek olmaya çalışırım. Bir de oyun dosyalarının SS ini atar mısın

Hocam oyun Epic'den aldım yamayı indirdim kendisi bir yer belirledi ben müdahale etmedim kurdu sonra yamyı çalıştıra tıkladım çalışmadı.

Hocam oyun Epic'den aldım yamayı indirdim kendisi bir yer belirledi ben müdahale etmedim kurdu sonra yamyı çalıştıra tıkladım çalışmadı.
Kendi belirleyemez. Sen oyunun kurulu olduğu yeri göstermek zorundasın. Windows+R tuşuna basıp açılan yere %appdata% yazıp rdr2modmanager dosyasını sil. Sonra mod manager ı açıp epic games içinde rdr2.exe yi seç. Sonra videodaki gibi kurulumu yap. Yine yapamazsan bir Discord hesabı açıp gel 3 dk da yapalım bitsin 😅

AMD FSR3 ve DLSS ile umarım sorun yaşamadan çalışır.

Kendi belirleyemez. Sen oyunun kurulu olduğu yeri göstermek zorundasın. Windows+r tuşuna basıp açılan yere %appdata% yazıp RDR2modmanager dosyasını sil. Sonra mod Manager'ı açıp Epic Games içinde rdr2.exe yi seç. Sonra videodaki gibi kurulumu yap. Yine yapamazsan bir Discord hesabı açıp gel 3 dk da yapalım bitsin 😅

Yaptım ama i ve çş çıkmıyor hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı