RDR 2 zevk vermiyor

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
Oyun kötü değil ama beni niye bilmiyorum hiçbir sahnede gaza getirmedi. Yani anlarsınız işte biraz abartıldığını düşünüyorum ama belki de bana uygun değildir GTA 5'te falan aşırı zevkle oynamıştım ama bu oyunda o kadar zevk alamadım gaza gelemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kötü değil ama beni niye bilmiyorum hiçbir sahnede gaza getirmedi. Yani anlarsınız işte biraz abartıldığını düşünüyorum ama belki de bana uygun değildir GTA 5'te falan aşırı zevkle oynamıştım ama bu oyunda o kadar zevk alamadım gaza gelemedim.
Evet bu oyunu insanlar ya çok seviyor ya da sevemiyor. Biraz türü sevenlerin oyunu.

Oyun yavaş olduğu içindir. Sonuçta GTA 5 aksiyon dolu ama RDR 2 ondan çok ve çok yavaş gidiyor. Kendinizi zorlarsanız belki seversiniz ama size kalmış.

Bende ilk başta RDR 2’yi çok yavaş diye sevmedim ama şimdi en sevdiğim 1. oyun.

İki kere başladım oyuna, trenli bir yere geldim ilerisine de gidemedim. Beni de çok sıkıyor. Karakterin yürümesi bile aşırı yavaş geliyordu. At kullanmak vs.

Sanırım bu biraz zevk ve alışkanlık meselesi. Biraz daha arcade meraklısı insanlar için sıkıcı geliyor RDR2. Gerçi GTA, Mafia vs. tarzı oyunlar beni sarardı ama..

Teması GTA 5'ten çok farklı bir oyun, geçtiği zaman, vaat ettiği şeyler çok farklı, hoşuna gitmemen normal. Ama abartılması durumunda kesinlikle katılmıyorum.

RDR2 kesinlikle vaat ettiği temayı müthiş artı müthiş ötesi bir şekilde sunmuş, hikayesi, barındırdığı müthiş detayları, haritası, müzikleri, oynanışı, mekan tasarımları, her şeyi temasına göre dört dörtlük bir oyun, ancak herkesin de sevebileceği bir temaya sahip değil. Bu oyunu abartılmış yapmıyor, RDR2 temasını abartılmaya kesinlikle değecek şekilde yansıtan müthiş bir oyun.

Çok ağır oyun, bende sevemedim.

Hocam 20saat oynadım oyunu ve şuan bir hata alıyorum oyunla ilgili onla uğraşıyorum. Beni içine çeken bir oyun oldu şahsen. Oyunun ilk saatleri sıkıcı dendi bana fakat bence oyunun başı olmasına rağmen size soygun yaptırıyor.

Oyun bir kere ağır bir oyun. Başlarda alışman zor. Bir 8-10 saat devirirsen oyuna alışırsın. Ayrıca oyunu bitirmek için uğraşma. Hele bir de böyle bir açık dünya oyununu. Oyuna gir birkaç görev yap çık.

Birincisi oyun çok yavaş açılıyor ama sonra çok aksiyonlu gidiyor, sevmeyen çoğu kişi ilk 6-7 saatini oynayıp bırakıyor ama 15 saat falan oynarsanız oyunu çok seversiniz ve özellikle açık dünyada gezin sadece hikayeden ilerlemeyin çok daha fazla zevk verir.İkincisi bu oyunun GTA ile hiç bir alakası yok. Üçüncüsü herkes her oyunu sevemez bunun rdr2 ile alakası yok hiçbir oyun herkes tarafından sevilmez.

Geri
Yukarı