RDR 2 zevk vermiyor

Oyun bir kere ağır bir oyun. Başlarda alışman zor. Bir 8-10 saat devirirsen oyuna alışırsın. Ayrıca oyunu bitirmek için uğraşma. Hele bir de böyle bir açık dünya oyununu. Oyuna gir birkaç görev yap çık.

Bunlar yeterli olur galiba.

Dosya Ekleri

• IMG_20230228_231226.jpg
    IMG_20230228_231226.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20230228_231237.jpg
    IMG_20230228_231237.jpg
    201,6 KB · Görüntüleme: 45
Size hitap etmiyorsa yapacak bir şey yok. Ama oyunun başları cidden sıkıcı olabiliyor. Ben de ilk başta hafif sıkılırdım ama yine de çok hevesli olduğum için devam ettim hep oynamaya. 8. saatten sonra artık oyun çok keyif vermeye başladı. Ve en sevdiğim oyun RDR2. Ha baktınız ilerlediniz bayağı ama yok zevk almıyorsunuz, demek ki oyun size göre değil.

Ben oyun yavaş diyenlere de katılmıyorum, oyun sizi bir hikayeye alıştırıyor bir konunun içine dahil ediyor. Hızlı oyun arıyorsan aksiyon shooter tarzı bir oyun oynarsın zaten. Yani bir oyundan beklenti nedir onu anlayamıyorum, resmen sizi karakterle bağdaştırıyor ve film tadında bir hikaye sunuyor. Oynanış ve detaylarda cabası. Souls like türü bir oyun olsa zorluktan dolayı sarmaz diyebilirim veya strateji türünde bir oyun olsa yine aynı şeyi söyleyebilirim, fakat değil. Bence biraz kendinizi vererek oynayın.

Ben oyun yavaş diyenlere de katılmıyorum, oyun sizi bir hikayeye alıştırıyor bir konunun içine dahil ediyor. Hızlı oyun arıyorsan aksiyon shooter tarzı bir oyun oynarsın zaten. Yani bir oyundan beklenti nedir onu anlayamıyorum, resmen sizi karakterle bağdaştırıyor ve film tadında bir hikaye sunuyor. Oynanış ve detaylarda cabası. Souls like türü bir oyun olsa zorluktan dolayı sarmaz diyebilirim veya strateji türünde bir oyun olsa yine aynı şeyi söyleyebilirim, fakat değil. Bence biraz kendinizi vererek oynayın.

Oyun yavaş meselesi şöyle. Bu hem The Witcher 3 hem de Skyrim'den daha ağır bir oynanış yapısı var. Bu kabul etselerde etmeselerde böyle.

Oyunu John marston dahil bitirdim ne diyeceğimi bilmiyorum çok iyi be tabii görevden göreve 30000 saatte gitmesek çok efsane oyun.

Tam Micah'ı öldürmeye gidiyorum gaza gelmişim en sonunda geberticem şunu diye gidene kadar at ile git adamları öldür falan yarım gün uğraştırıyor yeminle.

Geri
Yukarı