RDR 2'de R5 2600X 98 dereceyi gördü

Mers

Hectopat
Daha fazla  
RDR 2 oynuyordum ve arkada MSI Afterburner açıktı işlemci derecesi maximum 98 derece görmüş boştayken 55 60 görüyor kasanın temperli camı açık ekran kartım o kadar ısınmıyor ekran kartım RTX2060 işlemci 2600X normal mi bu kadar ısınması?

Özellikle cam açık vaziyette 98 derece gördüyse sıkıntı var. Macunu kendin değiştirdiysen çok sürmüş olabilirsin veya işlemci fanı doğru monte edilmemiş. O kadar olmaması lazım.

2 yıldır sen macun filan temizliğini yapmadın mı :(? O macun şimdi fayans gibi olmuştur orada. Teknik servise götür onlar temizliğini yapsın yoksa elinde kalır sökmeyi bilmiyorsan.

2 yıldır sen macun filan temizliğini yapmadın mı :(? O macun şimdi fayans gibi olmuştur orada. Teknik servise götür onlar temizliğini yapsın yoksa elinde kalır sökmeyi bilmiyorsan.

Macun yenilemedim fakat temizliğini yaptım stok soğutucuyu temizlerken yerinden oynamıs olabilir mi macun yenilemeyide düşünüyorum fakat ne alsam bilmiyorum.

Macunu bir an önce değiştirmen senin yararına olacaktır. Bence el atmışken komple yenile kafan rahat etsin.

Macun yenilemedim fakat temizliğini yaptım stok soğutucuyu temizlerken yerinden oynamıs olabilir mi macun yenilemeyide düşünüyorum fakat ne alsam bilmiyorum.

Bu macunu öneririm hocam.

Macun olarak Arctic MX-4 kullanıyorum gayet memnunum. Bilindik sağlam marka macun almaya çalış ucuz olanlara kaçma.

Macunu bir an önce değiştirmen senin yararına olacaktır. Bence el atmışken komple yenile kafan rahat etsin.

Nasıl yenileyim bu arada işlemci boşta 50 de geziyor fakat bir anda 70 olup tekrar azalıyor.

Bu macunu öneririm hocam.

O kadar bütçem yok Max 100 falan.

Geri
Yukarı