Yeni başlayan birisi için RDR 2 önerileri

Bir de gezginden harita aldım. Siyahi birisiydi 10 dolar isteyen. Altın veriyormuş sanırım. Tek bildiğim bu.
Kendi başına o hazineyi bulman zor. Rehberleri takip ederek hazineyi alabilirsin. Onun dışında çoğu arkadaş söylenmesi gerekeni söylemiş. Ben oyunu güncel olarak 3. kez oynuyorum ve her oynadığımda yeni şeyler keşfediyorum oyunda yapılacak çok şey var. Unutmadan onur seviyenizi her zaman yüksek tutun (altta çıkan bar).

Sürprizbozan vermeyin. 70 dolarlık bağış yaptım kutuya. Bir de Valentine içinde bana sarılmak isteyen gaziyi reddettim. Hızlı seyehat için ne yapmam gerek ve diğer şeyler için tavsiyeniz var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onurunu yüksek tut, bazen hapisten kaçan NPC'ler oluyor yardım edince sana birkaç yer veriyorlar eğer verdikleri yere gidersen ki bu genelde silahçı oluyor, arkada bir kapı var kapıyı tıklat sonra satıcıya nişan alıp kapıyı açmasını isteyin genelde güzel silahlar oluyor. Avcılık falan yapın, hızlı seyahat açın şimdilik söyleyeceklerim bunlar.

Benim kendi önerim oyun hakkında asla spoiler yememeye çalış, benim oyunumu mahvetti biraz.
Her şeyi kendin keşfetmeye çalış başkalarından öğrendiğin şeylerle çok zevk almayabilirsin.
Ve bence en önemlisi bütün hikayesini anlamaya çalış, baktın okumaya üşendin mi hızlı geçmek yerine oyunu ya da hikayeyi orada bırak daha sonra devam edersin. Bu arada oyuna devam etmek istiyorsan avcılık falan yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı