RDR 2'yi sevmedim

Sevmemek hakkınız hocam. Ben şu an hikayeyi sevdim özellikle soygun görevleri çok hoşuma gidiyor. Ancak yan etkinlikler çok tekrar ediyor. Bacağını yılan ısıran adamı 3 kere kurtarmisimdir. Bunların dışında oyunu çok detaylı ve zevkli buluyorum, balık tutmak bile eğlenceli.

Hocam trenle Fast travel var.

Siz şaka yapıyorsunuz? Ben oynadığım süre boyunca 1 kere bile Fast travelden bahsedilmedi? O zaman yeterince hikayede ilerlememişim. Yeniden 120 GB indirmenin zamanı gelmiş bile.

Sen bitirebilmişsin. Ben yarısına kadar bile gelemedim. O yavaşlık, uzun süren yollar ve konuşmalar. Ne kadar kendimi zorlasam da olmadı.

Sen bitirebilmişsin. Ben yarısına kadar bile gelemedim. O yavaşlık, uzun süren yollar ve konuşmalar. Ne kadar kendimi zorlasam da olmadı.
Tam olarak kendimi gördüm sizde. Hele şu honor sistemi beni çok korkutuyordu ki istediğim gibi katliam bile yapamıyordum honor kasıcam diye.

Tam olarak kendimi gördüm sizde. Hele şu honor sistemi beni çok korkutuyordu ki istediğim gibi katliam bile yapamıyordum honor kasıcam diye.
Şehirde milleti doğrayıp daha sonra başka şehirde herkese selam verip, balık tutup bırakıp dolduruyordum ben honoru.

Şehirde milleti doğrayıp daha sonra başka şehirde herkese selam verip, balık tutup bırakıp dolduruyordum ben Honor'u.

Vay be balık tutup bırakınca Honor geliyormuş. Harbiden detaylı oyunmuş haa.

Siz şaka yapıyorsunuz? Ben oynadığım süre boyunca 1 kere bile Fast travelden bahsedilmedi? O zaman yeterince hikayede ilerlememişim. Yeniden 120 GB indirmenin zamanı gelmiş bile.
Hocam siz etrafa hiç bakmamışsınız ya. Posta arabaları ve trenler ile hızlı seyahat mümkün. Kampınızda ise kendi çadırınızı geliştirdiğinizde ise kamp içinden bile hızlı seyahat açılıyor. Şahsen şu anda oynuyorum hiç kullanmadım bu özelliği at sürmek ve çevre ile etkileşim çok hoşuma gitti. Ayrıca diğer arkadaşların bahsettiği bacağını yılan ısıran adam bi kere karşıma çıktı hepsinde farklı olaylar yaşıyorum. Ya bug vardı sanırım oyunda şu anda hiç tekrar eden bir şeye denk gelmedim. Özellikle hikaye ilerledikçe oyunun açılması hikayenin ilerlemesi harika geliyor bana bayıldım diyebilirim.

Hocam siz etrafa hiç bakmamışsınız ya. Posta arabaları ve trenler ile hızlı seyahat mümkün. Kampınızda ise kendi çadırınızı geliştirdiğinizde ise kamp içinden bile hızlı seyahat açılıyor. Şahsen şu anda oynuyorum hiç kullanmadım bu özelliği at sürmek ve çevre ile etkileşim çok hoşuma gitti. Ayrıca diğer arkadaşların bahsettiği bacağını yılan ısıran adam bir kere karşıma çıktı hepsinde farklı olaylar yaşıyorum. Ya bug vardı sanırım oyunda şu anda hiç tekrar eden bir şeye denk gelmedim. Özellikle hikaye ilerledikçe oyunun açılması hikayenin ilerlemesi harika geliyor bana bayıldım diyebilirim.

Bakınıyordum ama çoğu Town'da arandığım için pek hoş şeyler olmuyordu 😅

RDR 2'yi sevmeyen Türkiye'deki tek kişiyim muhtemelen o yüzden anlayış göstermenizi beklemiyorum. Ana görevlerin bu kadar sıkıcı olmasını hiç beklemiyordum. Sigara kartları, avcılık ve rastgele denk gelen yan görevler olmasa yarım bile bırakabilirdim ama bitirebildim. Çatışmalar birbirine çok benzer geldi. Çatışmaya çeşitlilik katması için oyunda olan bıçak fırlatma ve Tomahawk gibi şeyleri Dead Eye olmadan tutturmak aşırı zor. Ana hikayenin yarısından sonra bitsin de kurtulayım diye düşündüm. 98 TL'ye Epic'ten almıştım ve çok da karşılığını alamadım. Yan görevlere ve toplanabilir eşyalara gösterilen özene hayran kaldım.

E olabilir. Niye bu kadar açıklama yapma gereği duydun. Sana göre olmaması normal hızlı oyun seviyorsan Doom oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı