RDR 2'yi sevmedim

Her ne kadar oyunu güzel bulup sevsemde spoiler yediğim için fazlasıyla oyun beni içine çekemedi belki en sevdiğim oyun olacakken spoilerlar yüzünden olmuyor.

Bende RDR2 sevmeyen Türkiye'deki 2.kişiyim o halde 😂 oyunu 30 saat civarı oynadım ancak çok yavaş geldi ve at sürme simülasyonuymuş gibi hissettirdi. Hikayesi cidden çok güzel ancak ben dayanamadım ve bıraktım. Keşke GTA V'teki gibi Fast travel mekaniği olsaydı...
Farklı oyunları mı oynadık acaba?😂 Yeni güncellemelerle geldi mi bilmiyorum fakat ben GTA V de hiçbir zaman fast travel olduğunu hatırlamıyorum. Fakat RDR 2 de oyun haritasındaki bütün bölgelere fast travel mümkün. Oyunu beğenip beğenmemekse kişiye göre değişir ona yorumum yok. :)

RDR 2'yi sevmeyen Türkiye'deki tek kişiyim muhtemelen o yüzden anlayış göstermenizi beklemiyorum. Ana görevlerin bu kadar sıkıcı olmasını hiç beklemiyordum. Sigara kartları, avcılık ve rastgele denk gelen yan görevler olmasa yarım bile bırakabilirdim ama bitirebildim. Çatışmalar birbirine çok benzer geldi. Çatışmaya çeşitlilik katması için oyunda olan bıçak fırlatma ve Tomahawk gibi şeyleri Dead Eye olmadan tutturmak aşırı zor. Ana hikayenin yarısından sonra bitsin de kurtulayım diye düşündüm. 98 TL'ye Epic'ten almıştım ve çok da karşılığını alamadım. Yan görevlere ve toplanabilir eşyalara gösterilen özene hayran kaldım.

Bende hatalarından dolayı sevmiyordum fakat hepsini çözünce oyunu 2.kez bitirme istegi geldi müzikleri duygusal anlar diyaloglar grafikler her şey muazzam bizzat yaşarcasına oynadım çok da güzeldi açıkçası.

Bende sevmedim. 🙂🤚 Oyun bana sıkıcı geldi. Grafikleri, yapay zekası ve atmosferi eşsiz ama kovboy teması ve yavaşlık beni sarmadı. 20 dakikalık güzel çatışmalı kısım için 2-3 saat at sürmek onu oraya götürmek vs. gibi görevler yapıyorsun ve bu beni aşırı baydı. Cidden oyun açılacak açılacak derken dayanamayıp %50'de bıraktım. Bana CP2077, Witcher 3, Skyrim tarzı oyunlar daha çok hitap ediyor.
Taşlanmadan şöyle bir not düşeyim. Oyun kötü değil. Bana hitap etmedi ve zevkime uymadı.

Bende RDR2 sevmeyen Türkiye'deki 2.kişiyim o halde 😂 oyunu 30 saat civarı oynadım ancak çok yavaş geldi ve at sürme simülasyonuymuş gibi hissettirdi. Hikayesi cidden çok güzel ancak ben dayanamadım ve bıraktım. Keşke GTA V'teki gibi Fast travel mekaniği olsaydı...

Bende 3 oluyorum gameplay izledim hosuma gitmedi zombi temalı oyunlar bayağı akıcı bana göre

Siz şaka yapıyorsunuz? Ben oynadığım süre boyunca 1 kere bile Fast travelden bahsedilmedi? O zaman yeterince hikayede ilerlememişim. Yeniden 120 GB indirmenin zamanı gelmiş bile.
Oyunun %50'sini oynadım ve ben de hatırladığım kadarıyla oyun size fast travel'dan bahsetmiyor ama oyuna ilk başladığımda trenlerin bu amaçla olduğunu tahmin ettim.

Oyunun %50'sini oynadım ve ben de hatırladığım kadarıyla oyun size fast travel'dan bahsetmiyor ama oyuna ilk başladığımda trenlerin bu amaçla olduğunu tahmin ettim.
Ben trenlerin sadece soyulduğunu biliyordum :/ Bir görev vardı hatta tren soyduğumuz orda demiştim kendime hee demekki trenleri durdurup soyabiliyoruz diye.

RDR 2'yi sevmeyen Türkiye'deki tek kişiyim muhtemelen o yüzden anlayış göstermenizi beklemiyorum. Ana görevlerin bu kadar sıkıcı olmasını hiç beklemiyordum. Sigara kartları, avcılık ve rastgele denk gelen yan görevler olmasa yarım bile bırakabilirdim ama bitirebildim. Çatışmalar birbirine çok benzer geldi. Çatışmaya çeşitlilik katması için oyunda olan bıçak fırlatma ve Tomahawk gibi şeyleri Dead Eye olmadan tutturmak aşırı zor. Ana hikayenin yarısından sonra bitsin de kurtulayım diye düşündüm. 98 TL'ye Epic'ten almıştım ve çok da karşılığını alamadım. Yan görevlere ve toplanabilir eşyalara gösterilen özene hayran kaldım.
3. Bölüme kadar oynaması zevkli sayacağım 1-2 görev oluyor sadece. Yüzde 50'sine gelip de bunu düşünmen normal çünkü oyun gerçekten de yavaş akıyor ve çoğunlukla at sürmekle geçiyor. 2 saat oynuyorsam sadece 20 dakkasında eğleniyordum bazen. Ancak o adaya düştüğümüzden sonra oyun benim için çok eğlenceli gelmeye başladı. Yüzde 60'ından sonra yine yavaşlasa da sonradan iyi toparladı ve çok eğlendiğim görevler oldu. Şu ana kadar oynadığım en iyi oyun. Oyunu bitirdikten sonra belki siz de olumlu düşünüceksiniz.

1800'lerin sonunda geçen bir oyun için fast travel mantığını doğru bulmamış olabilirler. Ancak olmaması da yoruyor. At sürme similasyonuna dönüyor bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı