RDR 2'yi sevmedim

3. Bölüme kadar oynaması zevkli sayacağım 1-2 görev oluyor sadece. Yüzde 50'sine gelip de bunu düşünmen normal çünkü oyun gerçekten de yavaş akıyor ve çoğunlukla at sürmekle geçiyor. 2 saat oynuyorsam sadece 20 dakkasında eğleniyordum bazen. Ancak o adaya düştüğümüzden sonra oyun benim için çok eğlenceli gelmeye başladı. Yüzde 60'ından sonra yine yavaşlasa da sonradan iyi toparladı ve çok eğlendiğim görevler oldu. Şu ana kadar oynadığım en iyi oyun. Oyunu bitirdikten sonra belki siz de olumlu düşünüceksiniz.

1800'lerin sonunda geçen bir oyun için fast travel mantığını doğru bulmamış olabilirler. Ancak olmaması da yoruyor. At sürme similasyonuna dönüyor bazen.
Hocam mantık dışı ne var tam anlayamadım ? Trene biniyorsunuz ve sıradaki istasyonda iniyorsunuz. Gayet normal ve gerçekçi.

Hocam mantık dışı ne var tam anlayamadım ? Trene biniyorsunuz ve sıradaki istasyonda iniyorsunuz. Gayet normal ve gerçekçi.
Hocam ben de bunun neresini yanlış anladığınızı anlamadım. Trene binerseniz sadece istasyonlar arası istediğiniz yerde inersiniz. Cyberpunk ya Ghost of Tsushima'daki haritada dağılmuş ışınlanma/hızlı seyehat yerleri gibi bir şey bu oyunda yok.

Doom gibi oyunlar seviyor isen bu biraz daha film gibi. Draması hikayesi mükemmel bence. Grafiklerini bence kimse geçemedi. Başarılı bir oyun .
doom gibi oyunlar sevmiyorum, açık dünya veya çizgisel hikayeli seviyorum

Bende RDR2 sevmeyen Türkiye'deki 2.kişiyim o halde 😂 oyunu 30 saat civarı oynadım ancak çok yavaş geldi ve at sürme simülasyonuymuş gibi hissettirdi. Hikayesi cidden çok güzel ancak ben dayanamadım ve bıraktım. Keşke GTA V'teki gibi Fast travel mekaniği olsaydı...
hocam Dutch'ın kampında satın aldıktan sonra kendi kurduğumuz kampta fast travel yapabiliyoruz

Sevmek zorunda değilsin, bana göre değil de geç, bunun içinde konu açmayın be.
Hocam burada oyun incelemeleri diye bir kategori var üstelik siz de bakmak zorunda değilsiniz RDR 2'yi seviyorsunuz diye

Son düzenleme:
doom gibi oyunlar sevmiyorum, açık dünya veya çizgisel hikayeli seviyorum

hocam Dutch'ın kampında satın aldıktan sonra kendi kurduğumuz kampta fast travel yapabiliyoruz

Hocam burada oyun incelemeleri diye bir kategori var üstelik siz de bakmak zorunda değilsiniz RDR 2'yi seviyorsunuz diye
Açık dünya ve çizgisel hikaye + yan hikaye olarak en başarılı bulduğum sıkmayan kesinlikle her şeyi yaptıran. Yazılmış en iyi hikayelerden biri olarak görüyorum. Tabi olgunluğa da bağlı bir durum daha renkli oyunlar sevebilirsin.

RDR 2'yi sevmeyen Türkiye'deki tek kişiyim muhtemelen o yüzden anlayış göstermenizi beklemiyorum. Ana görevlerin bu kadar sıkıcı olmasını hiç beklemiyordum. Sigara kartları, avcılık ve rastgele denk gelen yan görevler olmasa yarım bile bırakabilirdim ama bitirebildim. Çatışmalar birbirine çok benzer geldi. Çatışmaya çeşitlilik katması için oyunda olan bıçak fırlatma ve Tomahawk gibi şeyleri Dead Eye olmadan tutturmak aşırı zor. Ana hikayenin yarısından sonra bitsin de kurtulayım diye düşündüm. 98 TL'ye Epic'ten almıştım ve çok da karşılığını alamadım. Yan görevlere ve toplanabilir eşyalara gösterilen özene hayran kaldım.

Bende sevmiyorum hocam merak etmeyin tek kişi değilsiniz. Overrated bir oyun, mekanikleri hantal hikaye uzun ve RDR1'in çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Her şey detay ve grafik değildir.

Geri
Yukarı