RDR2 200 TL

Hayırlısı olsun hocam. Mümkünse önce oynamak istediğiniz tüm oyunları oynayın zira RDR 2 oynadıktan sonra hiçbir oyunu beğenemeyeceksiniz.
Ben TLOU, GOW, Uncharted deneyimleme şansına sahip biriyim hocam çok şükür oyunları beğenmeyecek kadar gördüm. RDR2'yi korsan denedim ama dertli epey. Teşekkür ediyorum.

İndirme yapmıyor ki sürekli duruyor indirme yavaşlıyor. Launcher olarak da leş. Steam adamdır.
Daha ben öyle bir şey yaşamadım ama tabii ayda yılda bir oyun indiririm belki o yüzden fark etmemiş de olabilirim. Ama ben öyle bir şey yaşamadım yani.

İndirme yapmıyor ki sürekli duruyor indirme yavaşlıyor.
Ben Epic'ten indirdiğimde saniyede 100KB hız göstermesine rağmen ölçtüğümde 100 saniyede 200 MB indiriyordum ki normal hızım bu kadar. Orada indirme yapmama sıkıntısı görmedim şimdiye kadar. GTA 5 ve Metro indirmiştim bir sıkıntı yaşamadım. Epic'in sıkıntısı orada gösterilen hızla alakalı yani :)

Ayrıca indirme hızını 0B gösterdiğinde bile indirmeye devam ediyordu bende.

Ben Epic'ten indirdiğimde saniyede 100KB hız göstermesine rağmen ölçtüğümde 100 saniyede 200 MB indiriyordum ki normal hızım bu kadar. Orada indirme yapmama sıkıntısı görmedim şimdiye kadar. GTA 5 ve Metro indirmiştim bir sıkıntı yaşamadım. Epic'in sıkıntısı orada gösterilen hızla alakalı yani :)
AMOGUS 20-30 dk'da indi hocam daha ne diyebilirim ki? :D Epic'e para harcamak istemiyorum açıkçası.

8 Temmuz'a kadar korsan Bannerlord ve RDR 2 deneyeyim bakalım. Steam'de tam 200 TL yüklü. İkisini de almayı düşünüyorum. RDR 2 ile online arasında ne farklar var? Normal RDR 2 güncelleme alıyor mu? 4300GE APU sistemim var.

Epic Games'ten herhangi bir oyunun indirmesini başlatırsan anlarsın hocam derdimizi. :D

Ben simdiye kadar 260 saat oynadım PC'de Epic üzerinden almıstım 4 kere silip yükledim indirme kısmında hic sorun yasamadım. Epic Store'un Steam gibi genis bi sosyal agı, ödül, basarım vb. seyleri olmasada arada ki fiyat farkına baska oyunlar alınır bence.

Geri
Yukarı