RDR2 Epic Games Store'de hala 299 TL

Arkadaşlar Dark Souls 3 800 kusur TL olmuş. Grafikleri sığ oynanışı sığ 1.ve 2. Oyun Elden Ring'le aynı fiyata ulasmis. Elden Ring bu fiyatta çok kalmaz. Ama ya zamlanmazsa diye için içimi yiyor 600 TL bir oyun için koyar gibi sizce değer mi? Ve oyun zam yer mi?

Elder ring zaten pahalı yani zamlanır mı bilmiyorum.

Sizce Bandai Namco "Zaten pahalıya satıyoruz o yüzden Dark Souls 1 ve 2 ile aynı fiyatta kalsın" der mi? Hele ki Dark Souls 3 60 dolar olmasına rağmen 900TL olduysa.

Oyun zaten zam yedi, 300TL idi sonra 600TL oldu. Adamlar daha ne kadar arttırabilir ki? İsterlerse böbrek ile ödeme seçeneği koysunlar onunla ödeyelim yeter ki Elder Ring imiz olsun.

Steam'e göre 300 dolar yatırdığım hesabın son durumu. Yatırım tavsiyesi değildir.
Eki Görüntüle 1655286
Ben tüm oyunları dlcleri indirimde aldım hatta the quarry diye bir oyun var 400 lira onu ücretsizken aldım. Hesaba 500 küsür yatıedım görünüyor steamde. Calculator neden 350 tl görüyor benim hesap değerini acaba? Senin yeşil kısımde bende 350 yazıyor.

Ben tüm oyunları dlcleri indirimde aldım hatta the quarry diye bir oyun var 400 lira onu ücretsizken aldım. Hesaba 500 küsür yatıedım görünüyor steamde. Calculator neden 350 tl görüyor benim hesap değerini acaba? Senin yeşil kısımde bende 350 yazıyor.
Orası oyunları en ucuz olduğu fiyatı baz alıyor.
Oyun zaten zam yedi, 300TL idi sonra 600TL oldu. Adamlar daha ne kadar arttırabilir ki? İsterlerse böbrek ile ödeme seçeneği koysunlar onunla ödeyelim yeter ki Elder Ring imiz olsun.
Oyunun daha önce 2 kere zam yediğini zaten biliyorum hocam fakat bu bir daha zam yemeyecek anlamına gelmiyor işte. Bana kalırsa zam gelmesin hatta indirim gelsin de alayım. Fakat artık beklentiyi hep zamlanacağı yönünde tutmak daha doğru olacak gibi. Yoksa sonuçları ağır oluyor.

From Software ayarsız bir firma ne yapacağı belli olmuyor. Türkiye pazarları umurlarinda bile değil gibi. Bana sanki rastgele zam yapıyorlarmış gibi geliyor. Çünkü abi hadi elden ring yeni zam yedi cart curt. Senin Sekiron var ya yılın oyunu seçilmiş zamanında. Hem onun fiyatını orda tutman bu zamlardan sonra pek mantıklı değil. Tek temennim inşallah umursamazlar Türkiye pazarını.

From Software ayarsız bir firma ne yapacağı belli olmuyor. Türkiye pazarları umurlarinda bile değil gibi. Bana sanki rastgele zam yapıyorlarmış gibi geliyor. Çünkü abi hadi elden ring yeni zam yedi cart curt. Senin Sekiron var ya yılın oyunu seçilmiş zamanında. Hem onun fiyatını orda tutman bu zamlardan sonra pek mantıklı değil. Tek temennim inşallah umursamazlar Türkiye pazarını.
Zammı muhtemelen yayıncı firma yapıyor. Sekiro'yu Activision yayınlıyor ve onlarda eski oyunlarına hiç zam yapmadılar. Bandai Namco zam konusunda acımayan bir firma ve Dark Souls'u onlar yayınlıyor.

Zammı muhtemelen yayıncı firma yapıyor. Sekiro'yu Activision yayınlıyor ve onlarda eski oyunlarına hiç zam yapmadılar. Bandai Namco zam konusunda acımayan bir firma ve Dark Souls'u onlar yayınlıyor.
Doğru hocam Activision detayı tamamen gözümden kaçmış. Hala ayilamadim bu geceki zamlarin ardı ardına indirdiği darbelerden.

Geri
Yukarı