RDR2 FSR3 modu gerçek mi?

Özgür Özgür

Kilopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YT'da dolaşırken şöyle bir video gördüm. Bu mod gerçek mi? RX 6600 ile çalışır mı acaba?

Cyberpunk'da (crack) Nukem'in modunu denedim evet çalışıyor 40FPS'lerden 70-80'lere çıktı tabii biraz ghosting sorunu var araba kullanırken ama rahatsız edici değil.

İki kişinin moduda cracklı oyunlarda çalışır zaten. Modun crack ile alakası yok.

RDR2 için nereden indirebilirim?

RDR2 için nereden indirebilirim?

Paylaştığım linkler forumda yasak mı bilmiyorum ama yine de atacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
- Lukefz'in modları.

dlssg-to-fsr3 (Replace Nvidia DLSS-G Frame Gen with AMD FSR 3 Frame Gen) - Nukem'in modları.

hangisi uygun ise onu indirin kurun. readme dosyası var okuyup kurabilirsiniz.

RDR 2'nin crack sürümünde FSR ve DLSS yok diye biliyorum. Oyunu kıran ekip en güncel sürümde kıramadığı için yüksek ihtimalle.

Peki sürüm yükseltebilir miyiz?

Paylaştığım linkler forumda yasak mı bilmiyorum ama yine de atacağım.

- Lukefz'in modları.

dlssg-to-fsr3 (Replace Nvidia DLSS-G Frame Gen with AMD FSR 3 Frame Gen) - Nukem'in modları.

Hangisi uygun ise onu indirin kurun. Readme dosyası var okuyup kurabilirsiniz.

Teşekkürler dostum🙏🏻

Eğer korsan oyun için diyorsanız, bunun mümkün olacağını sanmam. Oyun zaten belli bir sürümde kırılmış. Yani oyunun en güncel sürümü korsan olarak bulunmuyor. O yüzden belki FSR 2 modu varsa bunu kurup sonra FSR 3 modunu kurunca olur.

Bende orijinal var ama bunu da denemek için bir ara indirmeyi düşünüyorum. Çünkü böyle olup olmayacağını merak ediyorum.

Geri
Yukarı