RDR 2 EMPRESS tarafından kırıldı

Hemen hemen 1 yıl sonra RDR 2 empress tarafından kırıldı.

RDR2 Empress NFO.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Resminle çok orantılısın :)
FitGirl ablamızı severim, sitesini de genel olarak takip ederim. Onun haricinde kendime gerçekten korsan oyuncusu diyemem, oyunlarımın çoğu orijinal ve korsan oynadıklarımı sonradan almaya çalışıyorum.
@nih hocam siz bence korsan fanısınız. Profil resminiz FitGirl XD. Ben de korsan severim sıkıntı yok.
Korsan fanı değilim ya da kendimi kandırıyorum. :D Profil fotoğrafımın FitGirl olmasının sebebini açıkladım. Ek olarak bu forumda korsancı arkadaşlarla kavgalarım da oldu, korsanın etik bir şey olmadığını kesinlikle kabul ediyorum. Korsan kullanmanın övülecek bir tarafı yok.

Korsan fanı değilim ya da kendimi kandırıyorum. :D Profil fotoğrafımın FitGirl olmasının sebebini açıkladım. Ek olarak bu forumda korsancı arkadaşlarla kavgalarım da oldu, korsanın etik bir şey olmadığını kesinlikle kabul ediyorum. Korsan kullanmanın övülecek bir tarafı yok.
Korsancılarla kavga saçma. Sonuçta istemeden de olsak, korsan oyun oynuyoruz.

Keşke oyunlar hiç kırılmasaydı. Sinir oluyorum bizim para verip aldığımızı elin adamı beleşe oynuyor. Bu da yetmezmiş gibi dalga geçiyorlar😡

Aslında doğru diyorsunuz ama almaya bütçesi olmayanlar (cidden) onlar için bence iyi bir özellik ama tabii ki de biz ve oyun firmalarının emekleri gidiyor.

Geri
Yukarı