Resident Evil 7 Biohazard CPY Tarafından Kırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar 24 Ocak 2017'de Denuvo x64 ile korunan oyun 5 gün içinde kırıldı. Çok şaşırdım. En erken kırılan Denuvo'lu oyun herhalde bu oldu. Geliştirici firma adına üzüldüm. Zira oyunun satışları çok iyi gidiyordu. CPY, oyunun release sürümü yani Update 1 dahil olmayan sürümünü kırmış. Ayrıca DLC'ler de dahilmiş. Buyrun NFO resmi.

nfo-render.png

Daha öncede dediğim gibi korsanı böyle saçma korumalarla engelleyemezsiniz! Korsanı ancak uygun fiyatlarla engelleyebilirsiniz. Bu arada bende şaşırdım bu kadar kısa sürede kırılmasına. :)
Korsanı engellemenin birçok yolu var. Bunlardan ilki dediğiniz gibi fiyatlar. Fiyatlardan sonra bence oyunların çok sorunlu çıkması da bir engel. Bakınız Batman Arkham Knight, Dishonored 2. Daha bir sürü var. Firmalar oyunları düzgün yapsın sonra bizden bir şeyler beklesin.

Yanınıza birini almalısın yada monitörden çok çok uzakta oynayacaksın. :D
Abi daha odadan geçerken direk kapattım. Gerisi sen düşün artık. :D Yakalansam ölürüm herhalde. :D Beklenmeyecek yerden çıkıyorlar. :D

Cidden ya ben böyle oyunları oynayamıyorum. Anca videolarını izleyebiliyorum. Korkarsak video çeken kişiyle korkarız mantığı. :D
Demosunu indirmiştim oyunun, tam sırada çıktı. :D

Hocam o lanetlenmiş kızı gördüm odada direk alt+f4 çektim. :D Oynayamam herhalde bu oyunu ben. :D

Cidden ya ben böyle oyunları oynayamıyorum. Anca videolarını izleyebiliyorum. Korkarsak video çeken kişiyle korkarız mantığı. :D
Ben oyunu daha hiç bir yerden izlemedim oyunu izlemeden oynarım daha keyifli olur diyordum ama siz böyle deyince tırstım baya oynanmayacak kadar korkunç mu harbiden ya. :D

Ben oyunu daha hiç bir yerden izlemedim oyunu izlemeden oynarım daha keyifli olur diyordum ama siz böyle deyince tırstım baya oynanmayacak kadar korkunç mu harbiden ya. :D
Korkunç değil aslında. Gerilim bunun adı. Hiç beklemediğiniz anda önünüze çıkıyorlar. :ROFL: Ve her an önüne birşey çıkacakmış gibi hissediyorsun.

Abi bir de evin reisi var asıl ondan korkmak lazım adam 9 canlı. :D :D

Korkunç değil aslında. Gerilim bunun adı. Hiç beklemediğiniz anda önünüze çıkıyorlar. :ROFL: Ve her an önüne birşey çıkacakmış gibi hissediyorsun.
Gerilim daha kötü benim için eyvah eyvah nasıl oynayacağım ben bu oyunu ikide bir durdur, devam taktiğini kullanacağım galiba. :D

Gerilim daha kötü benim için eyvah eyvah nasıl oynayacağım ben bu oyunu ikide bir durdur, devam taktiğini kullanacağım galiba. :D
Hocam direk dalın her yere. :D Sünepe sünepe giderseniz daha çok korkarsınız. :D

Hocam demoyu oynadım çok fazla bir şey yoktu. Biraz gerilerek oynadım. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı