Battlefield 1 CPY Tarafından Kırıldı

CPY boş durmuyor ve bu seferde EA oyunlarının en iyilerinden Battefiled 1'i Crackledi. Origin + Denuvo x64 + Minefield for kindergartens (Anaokulları için Mayın Tarlası :LOL:) korumasını kullanan oyun 4 ay içinde kırıldı. Ayrıca bu oyunun kırılmasından sonra Denvuo'nun resmi sitesine giriş sağlanamadı. Bu durumda biraz akılları karıştırdı.
Açık olmak gerekirse korsana karşı değilim. Bir çok oyunu korsan oynuyorum. Sadece GTA 5, Witcher 3, Skyrim, vs gibi fiyatını hak eden oyunları satın alıyorum. Optimizasyonu çöp, Bug'lı bir şekilde çıkan ve düzeltilmeyen oyunları satın almaktansa Korsan olarak oynarım.

nfo-render.png

Oyunların fiyatları ülkemizde yüksek yurtdışında hep sabit "AAA" olarak nitelendirilen tüm oyunlar 60$ olarak satışa çıkıyor. Ne olursa olsun adam bir oyun yapıyor. Arkasında bir emek var. Korsan oynamak hırsızlıktan başka bir şey değil. He ben de zamanında oynadım. Ama artık hiçbir şekilde oynamıyorum ve destek vermiyorum.

Tunngle ile Tunngle bağlananlarla oynarsın.

Evet ben o konuda bir şey demedim. Tunngle'de çoğu kişi genellikle COD gibi oyunları seçiyorlar ama Rainbow falan oynanıyor diyorlardı.

Şimdi oynanıyor mu multiplayer? Ben paramı çöpe attım o zaman?

Arkadaşın dediği gibi Tunngle üyeleri yani bulunduğun game server'ındaki üyelerle oynarsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı