RDR2 sonrası boşluğu dolduracak oyun önerisi

jarvish

Decapat
Daha fazla  
RDR2 oynadığım en iyi oldu oyun oldu şimdiye kadar. Hikayesi bu kadar sürükleyen sinematiklerini atlatmayan ve sıkmayan tek oyundu diyebilirim. Bugün bitirdim yerini tam doldurmayacak olsa bile doldurmasına aday oyun önerilerinizi bekliyorum.

Oynanış beklemem diyorsan Telltale the walking dead serisi bence o eksikliği kapatabilir. Eğer oynadıysan ya da sana hitap etmezse The Last Of Us veya Uncharted 4 olabilir bence.

RDR'nin yerini dolduracak oyun piyasada yok. Aday da göremiyorum halihazırda, hikayesi sürüklesin ve gameplayi akıp gitsin yeter diyorsan God Of War ve The Last Of Us önerebilirim. Lakin bunlar çizgisel oyunlar baştan söyleyeyim.

RDR2 oynadığım en iyi oldu oyun oldu şimdiye kadar. Hikayesi bu kadar sürükleyen sinematiklerini atlatmayan ve sıkmayan tek oyundu diyebilirim. Bugün bitirdim yerini tam doldurmayacak olsa bile doldurmasına aday oyun önerilerinizi bekliyorum.

Bende RDR2 oynadıktan sonra hikayeli oyunlar sarmadı ragnarok Last of Us Witcher 3 var ama gene RDR 2'deki hazzı almıyorum tekrardan başladım. Hala oynuyorum oyunu tam bitirmeye çalışıyorum. Tam derken tüm eşyaları almak ya da doğunun efsanesi kıyafeti almak gibi

RDR2'den sonra Detroit Become Human oynamanızı tavsiye ederim. Oyun değil film gibi sadece seçimleri yapıyorsunuz.

Geri
Yukarı