Sürprizbozan RDR2'de atım öldü

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar atımla gezerken bir tarikat gördüm gittim izlemeye atta beni takip ediyordu, bu s*laklar birini kutsarken yaktı her yeri yanlışlıkla atımda oradaydı gözümün önünde yana yana öldü ağlamak üzereyim, oyundaki en iyi attı Lake ısabella'nın yanından almıştım. Nasıl tekrardan böyle at bulabilirim?

Eki Görüntüle 1427492
Ah be abi Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Arkadaşlar geçici At'tan nasıl kurtulurum?

Stable'a satmak en temiz çözüm.

Atın kafasına sık.

At, kedi, köpek gibi hayvanları öldürmek onur seviyesini ciddi şekilde düşürüyor, hele ki geçici de olsa kendi atını bilerek öldürmek çok daha fazla düşürüyor olabilir. Bir de etrafta biri görgü tanığı olursa "animal cruelty" sebebiyle aranıyor konumuna düşüyorsunuz.

At, kedi, köpek gibi hayvanları öldürmek onur seviyesini ciddi şekilde düşürüyor, hele ki geçici de olsa kendi atını bilerek öldürmek çok daha fazla düşürüyor olabilir. Bir de etrafta biri görgü tanığı olursa "animal cruelty" sebebiyle aranıyor konumuna düşüyorsunuz.
Aynen yoksa öldürmek en kolayı :)

Arkadaş ahıra gidiyorum satılmıyor demiş. O yüzden ata sıkmasını söyledim. Onur seviyesi düşse de artırmak çok kolay. Kampta 2 odun kırıyorsun, gelene geçene hello diyosun onur yükseliyor.

Arkadaş ahıra gidiyorum satılmıyor demiş. O yüzden ata sıkmasını söyledim. Onur seviyesi düşse de artırmak çok kolay. Kampta 2 odun kırıyorsun, gelene geçene hello diyosun onur yükseliyor.

Stable’a satılmayan at olduğunu görmemiştim, muhtemelen Valentine’daki stable’dan ücretsiz alınmış atı kastediyor ama onun da yolu var, hayvanı öldürmeye gerek yok. Zamanında ben de satamamıştım bu yolla kurtuldum.

Satılamayan at üzerinde eyer varken stable’a gideceğiz, fakat stable’a at üzerinde değil yürüyerek giriyoruz. Oradan kendi atımızı seçip saddle up diyoruz, stable’dan çıktığımızda kendi atımızın üzerindeyiz, satılamayan at da dışarıda eyersiz bekliyor olacak. At orada beklerken gidiyoruz başka bir at bulup yakalayabileceğimiz bir yere (Heartlands mesela) gözümüze kestirdiğimiz ilk atı bulup yakaladığımız anda stable’ın önünde dışarıda bıraktığımız at haritadan kayboluyor. Bu yenü yakaladığımız at ise stable’a satılabiliyor. Çünkü oyun üzerinde eyersiz iki tane geçici (temporary) atımız olmasına izin vermiyor, yenisini buldukça bir önceki kayboluyor.

Ücretsiz verilen at olduğu için satma özelliği koymamışlar, öldürmeden bu yolla kurtulmak mümkün.

Arkadaşlar atımla gezerken bir tarikat gördüm gittim izlemeye atta beni takip ediyordu, bu s*laklar birini kutsarken yaktı her yeri yanlışlıkla atımda oradaydı gözümün önünde yana yana öldü ağlamak üzereyim, oyundaki en iyi attı Lake ısabella'nın yanından almıştım. Nasıl tekrardan böyle at bulabilirim?

Eki Görüntüle 1427492

Ölmeden önceki en yakın Save'yi yükle

Yeni konular

Geri
Yukarı