Xiaomi Mi 11 vs Realme GT 2 Pro vs Galaxy S21 Plus

Bütçe
15000
Daha fazla  
Hepsini aynı fiyatta buldum ikinci el hepsi de sorunsuz oyun oynamıyorum. Kamera çok da önemli değil kaliteli bir cihaz istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi 11 ultraya çıkarım ama çok ağır çok kaba bir telefon o kadarına da gerek yok. Ben de mi 11 değil de daha çok S21 Plus ile Realme arasında gidip geliyorum. Samsung da almak çok istiyorum ama Realme de çok güzel kararsız kaldım.

Mi 11 ultraya çıkarım ama çok ağır çok kaba bir telefon o kadarına da gerek yok. Ben de mi 11 değil de daha çok S21 Plus ile Realme arasında gidip geliyorum. Samsung da almak çok istiyorum ama Realme de çok güzel kararsız kaldım.
Samsung mertebesinde baz modelle karsilastirmadigin surece Mi 11 Ultra’ya pek kaba denemez, S21 Plus’da cok kompakt bir telefon degil. Duz S21 veya S22 tercih edebilirsin. S23’e cikabiliyorsan dusunme bile.

Onların da ekranı ufak. S21 Plus alabilirim 202 grama alışırım ben daha önce 215 gram polo X3 NFC de kulllandım sıkıntı olmaz ama GT 2 Pro ile Samsung arasındayım Samsung çok cazip geliyor. Tasarımı öne uç olması. Pişman olur muyum S21 Plus alsam. Bir de akana-ının cam olması metal çerçeve olması en çok istediğim şey. Pişman olur muyum?

Onların da ekranı ufak. S21 Plus alabilirim 202 grama alışırım ben daha önce 215 gram polo X3 NFC de kulllandım sıkıntı olmaz ama GT 2 Pro ile Samsung arasındayım Samsung çok cazip geliyor. Tasarımı öne uç olması. Pişman olur muyum S21 Plus alsam. Bir de akana-ının cam olması metal çerçeve olması en çok istediğim şey. Pişman olur muyum?
S21+ uzmez. GT2 Pro SoC disinda daha zayif bir cihaz zaten, tasarimi hosuna gittiyse tercih edebilirsin.

Ekranları ufak olsa bile 2K ekranları mevcut. Bu konu da S21 Plus'un kesinlikle önündeler. Ayrıca Samsung Exynos 2100 işlemcisi de Snapdragon versiyonuna göre daha kötü diye biliyorum. Realme GT 2 Pro 67W hızlı şarj avantajı da var. Kasa çerçevesi metal, arka taraf ise cihazın yeşil renginde değişik hoş bir malzemeden yapılmış. Siyahta ise cam diye biliyorum.

S21 Plus üzecek bir cihaz değil ama almışken bence güncel ve daha güçlü bir cihaz alınmalı.

Geri
Yukarı