Realme 5 Pro mu Redmi Note 8 mi?

RawShed

Kilopat
Bu durumda sizce hangi telefonu almalıyım? Realme 5 Pro Andoid 10 güncellemesi de alacak. İşlemcisi, sensörü daha iyi. Tek eksik tarafı NFC olmaması. Redmi Note 8 Pro ile de 300TL fark var. Realme 5 Pro mu alsam?
Realme 5 Pro 1699 TLRedmi Note 8 1699TL
Bluetooth 5.0Bluetooth 4.2
Sony IMX sensörüSamsung ISOCELL
Snapdragon 712, UFS 2.1Snapdragon 665

Son düzenleyen: Moderatör:
Aceleniz yoksa Xiaomi'nin yeni çıkacak telefonlarına bakılabilir veya Realme 5 Pro Türkiye garantili fiyatının düşmesi beklenebilir.
1 hafta içinde almam lazım. Normalde fiyatı 1899TL lansmana özel 3 gün için 1699TL'den satışa sunulmuş, 1700TL bandında bu özelliklerde telefon pek yok zaten. Tek düşündüren tarafı batarya performansı.

Bu durumda sizce hangi telefonu almalıyım? Realme 5 Pro Andoid 10 güncellemesi de alacak. İşlemcisi, sensörü daha iyi. Tek eksik tarafı NFC olmaması. Redmi Note 8 Pro ile de 300TL fark var. Realme 5 Pro mu alsam?
Realme 5 Pro 1699 TLRedmi Note 8 1699TL
Bluetooth 5.0Bluetooth 4.2
Sony IMX sensörüSamsung ISOCELL
Snapdragon 712, UFS 2.1Snapdragon 665
Eğer Xiaomi Redmi Note 8 modelinin 64 GB olanını alacaksanız 1540 TL civarında geziyor hocam internette. Bende şu an bu ikilemdeyim 1 haftaya kadar almam gerekiyor yeni telefon. Ortalama 17-18 gündür telefonsuzum. Aklımda önceki telefonumdan kalan soru var. Teknik destek olayı. Hangisi kırılsa daha iyi bir tamir sağlanabilir ? Birisi Türkiye'de her yerde olan model diğeri ise yeni yeni geliyor. Eski telefonum Meizu M6S anakartı gittiği için rahmetliye ayrıldı. Türkiyede anakartını bulamadım :/ Bunu göz önüne alın derim.

Eğer Xiaomi Redmi Note 8 modelinin 64 GB olanını alacaksanız 1540 TL civarında geziyor hocam internette. Bende şu an bu ikilemdeyim 1 haftaya kadar almam gerekiyor yeni telefon. Ortalama 17-18 gündür telefonsuzum. Aklımda önceki telefonumdan kalan soru var. Teknik destek olayı. Hangisi kırılsa daha iyi bir tamir sağlanabilir ? Birisi Türkiye'de her yerde olan model diğeri ise yeni yeni geliyor. Eski telefonum Meizu M6S anakartı gittiği için rahmetliye ayrıldı. Türkiyede anakartını bulamadım :/ Bunu göz önüne alın derim.
Siparişi verdim, umarım servislik durumum olmaz. Bu özelliklere rağmen 1700TL iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum. 1-2 hafta kullanıp inceleme konusu açarım.

Siparişi verdim, umarım servislik durumum olmaz. Bu özelliklere rağmen 1700TL iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum. 1-2 hafta kullanıp inceleme konusu açarım.
Hayırlı olsun dostum, hızlıca gelirse inceleme güzel olur. Servis kısmını umarım hallederler. İyi günlerde kullan :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı