Realme 5 Pro mu Redmi Note 8 mi?

Samsung ve Huawei hariç diğer telefonlarda yaşadığımız bir sıkıntı var özellikle oppo modellerde.
Bilgisayardan cihaza veri aktarırken özellikle 5 bin 10 bin dosya
iphone ve samsung (modern cihazlarda) bir problem olmazken diğer neredeyse tüm cihazlarda bir şişme ve yavaşlama oluyor dosya atımı sırasında gittikçe daha yavaş alıyor ve çok uzun sürüyor.

En hızlı aktaran iphone modelleri(iphone6 dahil) veriyi çok hızlı alıyor.

Android tarafında çözümü dosyaları RAR yaparak atıp sonra winrar ile cihaza çıkartarak çözüyorum ama dosya boyutu büyükse diyelim 40 GB telefonda en az 90 gb yer olması lazım ki çıkartabilsin.

Yeni piyasa çıkmış bir telefonun hemen alınmasını doğru bulmuyorum, üzerinden belli bir süre geçmesi iyi olur kanaatindeyim.
Fiyat açısından normalde 2000 TL idi indirim ile 1699 olmuş bunu göz önünde bulundurursak fiyat konusunda bir sıkıntı yok bence.

Telefon hakkında ise zaten Realme 5 Pro piyasada olan bir telefonu zaten Türkiye resmi olarak yeni geldi.

Doğrudur 2019 Sonbahar aylarında çıktı diye hatırlıyorum, yaz aylarında da çıkmış olabilir ama sorunları falan var mı bilemiyoruz işte sıkıntı o.
3 gündür kullanıyorum hocam, şimdilik sorun yok. ColorOS 7 ve Android 10 güncellemesi şubat ayını gösteriyor Hindistan'da bakalım bize ne zaman gelecek.

İncelemeyi bekliyoruz. Bataryası nasıl gidiyor? 1 saat oyunda %47 gitti diye görmüştüm internette korkutmuştu beni.
Kesinlikle yanlış, 1 saat oyun oynadım %20'ye yakın anca gitti.
Kamerasını beğendin mi?
Fena değil. 3 ana kamera modu var. Ama garip bir durum mu bilemiyorum varsayılan 12MP kamera ile 48MP kameradan daha iyi çekim kalitesi veriyor gibi. Gece çekimi de fena değil fakat fiyatını da unutmamak gerekir. Telefondaki en büyük eksiklik Stereo yerine Mono olması. NFC de yok. Ama işte fiyatın yanına özellikleri koyunca f/p telefonu aldım diyorsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı